Izmantojot PEUGEOT Traveller minivenu, atklājiet mūsdienīgu ceļojuma redzējumu un lielisku ietilpību.

 

DIZAINS
SPĒCĪGA PERSONĪBA

PEUGEOT Traveller ir ielūgums doties ceļā gan atpūtas, gan tālajiem braucieniem.
Tās modernais un elegantais siluets liek domāt par ietilpīgu interjeru, kur viss ir veidots vislabākajam komfortam.

 

 

PRIEKŠPUSE

PEUGEOT Traveller ar savu vertikālo režģi, virsbūvē iestrādātajām individuālajām LED gaismām un ksenona lukturiem apliecina savu spēcīgo stilu.

 

 

PIELĀGOJAMS JŪSU VĒLMĒM

PEUGEOT Traveller minivens ir pieejams 3 garumos. Katrā versijā salonā vieta būs 8 personām, kas varēs izmantot pietiekami daudz vietas visās sēdvietās. Pateicoties tā augstumam, kas ierobežots līdz 1,90 m, jums būs viegli iebraukt pilsētas vai pazemes autostāvvietās, iepirkšanās centros un tūrisma zonās.

 

OPTIMIZĒTS CEĻOJUMS

Lai dalītos ceļā ar ģimeni vai draugiem, standarta aprīkojumā ietilpst bērnu spogulis, aviācijas tipa galdiņi pirmās rindas sēdekļu aizmugurē, saulessargi otrajā rindā un bagāžas pārsega plaukts.

  •  

 

VIENKĀRŠA IEKĻŪŠANA SALONĀ

Izmantojot brīvroku sistēmas bīdāmo durvju funkciju, jūs varat atvērt un aizvērt PEUGEOT Traveller durvis, pat ja rokas ir aizņemtas. Šis unikālais aprīkojums atslēdz un atver bīdāmās sānu durvis, vienkārši pārvietojot kāju zem transportlīdzekļa aizmugurējā bufera. Viss, kas jums nepieciešams, lai pie jums būtu elektroniskā atslēga.

 

ATVĒRAMS LOGS UN AIZMUGURĒJAIS BAGĀŽAS NODALĪJUMS

Lai ērti piekļūtu bagāžniekam pārāk šaurās stāvvietās un atvērtu bagāžas nodalījuma durvis, var atvērt aizmugurējo logu. PEUGEOT Traveller minivens pielāgosies visām jūsu kravām. Lai iegūtu bagāžas nodalījuma tilpumu līdz 1350 l, vienkārši nolociet 3. rindas sēdekļus. Tos pilnībā izņemot, bagāžas nodalījums sasniegs 1978l vai pat 3397l, izņemot arī 2. rindas sēdekļus. Visbeidzot, nolaižot pasažiera priekšējā sēdekļa atzveltni, ar PEUGEOT Traveller var transportēt objektus, kuru garums sasniedz 3,50 m.

 

OPTIMIZĒTS CEĻOJUMS

Lai dalītos ceļā ar ģimeni vai draugiem, standarta aprīkojumā ietilpst bērnu spogulis, aviācijas tipa galdiņi pirmās rindas sēdekļu aizmugurē, saulessargi otrajā rindā un bagāžas pārsega plaukts
 

 

VADĪTĀJA VIETA
KOMFORTS UN VIENKĀRŠĪBA

PEUGEOT Traveller kompaktā minivena trumpis salonā ir braukšanas komforts. Pakāpiens atvieglo piekļuvi piepaceltajam sēdeklim, kurš dominē uz ceļa un piedāvā sedana cienīgu braukšanas stāvokli.

Elektriskajā versijā vadītāja vietas mērinstrumentu panelis un skārienekrāns integrē visu, kas saistīts ar elektrību, jo īpaši ļaujot iztēloties elektriskās enerģijas plūsmas

 

 

Mierīgi un savienoti braucieni

Vienkāršojiet braucienus, izmantojot 3D savienoto navigāciju ar balss vadību. Tā ietver savienotos pakalpojumus un reāllaika informāciju par satiksmi no TomTom Traffic. 7'' ekrānā ir iekļauta arī Mirror Screen funkcija, kas ļauj izbaudīt sava Apple CarPlayTM vai Android Auto saderīgā viedtālruņa lietojumprogrammas.
 

 

Displejs acu augstumā

Uz paceļama ekrāna, kas atrodas vadītāja redzamības laukā, tiek projicēta krāsaina svarīga informācija palīdzībai braukšanā: ātrums, ātruma regulētāja un ierobežotāja norādes, attālums starp transportlīdzekļiem.

 

 

Vairāk modulitātes un vairāk elastības

Katrā no 3 garumiem PEUGEOT Traveller ir pieejams 5, 7 vai 8 sēdvietu konfigurācijās. Tas ir pārdomāts tā, lai pielāgotos visām jūsu vēlmēm. Otro un trešo rindu veido 2/3 - 1/3 dalīts sēdeklis, kura 2 daļas ir pilnīgi neatkarīgas un var slīdēt pa savām sliedēm. Tādējādi aizmugurējā telpa ir viegli modulējama. Lai panāktu vēl lielāku modularitāti, sēdekļi ir izņemami un bīdāmi.

 

TEHNOLOĢIJA
Drošība un palīdzība vadīšanā

VISIOPARK 1

Atpakaļskata kamera automātiski aktivizējas, pārslēdzoties atpakaļgaitā. Tas piedāvā 180° skatu no augšas uz jūsu minivena aizmuguri un tuvāko apkārtni. Atpakaļskatā ir iezīmētas līnijas, kas griežas kopā ar stūri. Ja transportlīdzekļa aizmugurē ir šķēršļi, pēc pieprasījuma sistēma veiks tālummaiņu no citiem skatu leņķiem.
 

CEĻAZĪMJU NOLASĪŠANA UN ĀTRUMA IEROBEŽOŠANA

Daudzfunkciju kamera atpazīst ātrumu ierobežojošās zīmes un informē jūs par šo ierobežojumu mērinstrumentu panelī un / vai displejā acu augstumā Jums piedāvā saglabāt nolasīto ātrumu savā ātruma regulētājā vai ierobežotājā, ja tas ir aktivizēts.

 

AUTOMĀTISKA PĀRSLĒGŠANĀS NO TĀLAJĀM GAISMĀM

Aktīva naktī, šī viedā sistēma automātiski pārslēdzas no tālajām gaismām uz tuvajām gaismām un otrādi atkarībā no citiem transportlīdzekļiem, kurus uztver kamera.

 

ACTIVE SAFETY BRAKE

Active Safety Brake ir automātiska avārijas bremzēšanas sistēma tūlītējas sadursmes uztveršanas gadījumā. Kamera un radars uztver visus kustīgos vai fiksētos šķēršļus. Ja šajā gadījumā bremzēšanas nav vai ja bremzēšana nav pietiekama, sistēma bremzēšanu veic vadītāja vietā. Tādējādi tas ļauj izvairīties no sadursmes, ja ātrums ir mazāks par 30 km/h, un mazina sekas, ja ātrums ir lielāks.

BRĪDINĀJUMS PAR JOSLU ŠĶĒRSOŠANU

Šī sistēma ļauj atklāt nejaušu baltās pārtrauktās vai nepārtrauktās līnijas šķērsošanu, ja nav ieslēgta pagrieziena rādītāja gaisma. Skaņas un vizuālā brīdināšana ir īpaši noderīga miegainības vai īslaicīgas koncentrēšanās spējas zaudēšanas gadījumā.

 

NEREDZAMĀS ZONAS UZRAUDZĪBA

Pateicoties 4 sensoriem, kas atrodas jūsu minivena priekšējā un aizmugurējā buferī, aklās zonas uzraudzība ļauj ceļojuma laikā būt informētam par transportlīdzekļa atrašanos aklā zonas labajā vai kreisajā pusē. Pēc tam vienā no ārējiem atpakaļskata spoguļiem vai borta ekrānā parādīsies gaismas signāls, lai jūs brīdinātu.

 

 

JAUNAIS TRAVELLER AKSESUĀRI

Iepazīstieties ar aksesuāru katalogu un apskatiet papildu informāciju par Peugeot TRAVELLER.

Lai iegūtu informāciju par iespējamajiem aksesuāriem jūsu TRAVELLER, apmeklējiet tuvāko Peugeot pārstāvniecību.

APSKATĪT TUVĀK

 

Darbvirsmas versija