Jaunais PEUGEOT 208 apliecina savu jauneklību ar savu atšķirīgo, sportisko siluetu. Tā salons atklāj unikālu PEUGEOT i-Cockpit® 3D. Visbeidzot – šis pilsētas auto sniedz jums izvēles iespējas starp benzīna, dīzeļa vai elektromotoru.

Finansēšanas nosacījumi

Piemērs sastādīts no sekojošiem nosacījumiem: Līzings 2.49 % + 6 mēnešu EURIBOR likme juridiskām personām (Piemēram, cena EUR 13 300, pirmā iemaksa: 20 %, periods: 60 mēneši, atlikusī vērtība: 35%, nobraukums 80 000 km, komisija: 1,5 %.) Ikmēneša maksājums šajā gadījumā ir EUR 112,00. Piedāvājums ir indikatīvs un var mainīties pēc līzinga pieteikuma izvērtēšanas.

  

NEATVAIRĀMS DIZAINS

 

ATLĒTISKS UN SENSUĀLS DIZAINS

Jaunajam PEUGEOT 208 ir spēcīga personība, kas atklājas no pirmā acu uzmetiena. Tā zemais siluets, garais motora pārsegs un jutekliskās līnijas atklāj tā sportisko pavedēja garu. Ar savu spilgto un oriģinālo virsbūves krāsu jaunais 208 ir patiešām pamanāms! Tā drosmīgo raksturu uzsver Black Diamond jumts, mirdzoši melnas riteņu arkas, spīdīgas logu apmales un dimanta diski ar ielaidumiem

 

 

DROSME & NEKAUNĪBA

Jaunā PEUGEOT 208 izteiksmīgā priekšdaļa ietver lielu hromētu radiatora resti un modernu un dzēlīgu izskatu, ko uzsver Full LED priekšējie lukturi ar 3 spailēm un pastāvīgu apgaismojumu DRL ar LED.

 

 

GAISMAS KLĀTBŪTNE

Īpaši veidoto aizmugurējo daļu ar spīdīgu melnu apmali akcentē 3 spaiļu Full LED gaismas, kas iedegtas dienā un naktī.

 

 

 

IZSTRĀDĀTA UN IZTEIKSMĪGA AIZMUGURE

Jaunā PEUGEOT 208 dinamisko un skulpturālo aizmuguri papildina 2 veidu spoileri, viens patēriņa kontrolei, bet otrs - veiktspējas uzlabošanai uz ceļa. Lai iegūtu vēl sportiskāku pieskārienu, izplūdes caurule var būt hromēta.


 

 

PANORĀMAS TIPA JUMTS

Pateicoties panorāmas Cielo panorāmas tipa jumtam, kas sniedzas līdz aizmugurējiem sēdekļiem un piedāvā skaistu apgaismojumu un panorāmas skatu uz debesīm, ļaujiet pasažieriem atklāt Jūsu maršrutu tā, it kā viņi to nekad nebūtu redzējuši.
 

 

 

APŠUVUMS

Dinamiskie, ērtie un ieskaujošie priekšējie sēdekļi, augstās kvalitātes materiāli un cauršūtais apšuvums padara jaunā PEUGEOT 208 salonu par komforta oāzi.

 

 

 

VADĪTĀJA VIETA

NEXTGEN TECHNOLOGY

PEUGEOT i-Cockpit® 3D

Salonā atklājiet jaunākās paaudzes PEUGEOT i-Cockpit® 3Di. Izbaudiet ātru un intuitīvu braukšanu ar kompakto iebūvēto vadības stūres ratui, konfigurējamo 3D digitālo mērinstrumentu panelii, lielo 10 collu HD skārienekrānui un 7 klavieru tipa taustiņu ‘Toggles switches’i. Lai iegūtu vēl modernāku izskatu, Jūs varat personalizēt savu salona vidi, izmantojot 8-krāsu hromatisko krāsu komplektui.

 

3D DIGITĀLAIS BORTA PANELIS

Digitālais borta panelis ar savu futūristisko hologrāfisko 3D ekrānu atrodas tieši acu līmenī. Informācija par automašīnu un braukšanu ir lasāma 2 līmeņos pēc svarīguma vai steidzamības pakāpes (drošība, braukšanas palīglīdzekļi, navigācija). Ja vēlaties būt informēti par reāllaika satiksmes stāvokli un riska zonām, varat iestatīt tos parametrus, kurus vēlaties pastāvīgi redzēt, piemēram, savienoto 3D navigāciju ar integrētajiem TomTom® Traffic pakalpojumiem.

VIENKĀRŠS UN INTUITĪVS EKRĀNS

Lielo 10 collu HD skārienekrānu darbojas ar balss komandām, stūres vadības ierīces vai vienkārši - 7 skārienjūtīgām spiedpogām. E-208 ekrānā reāllaikā parādās tehnoloģiska animācija, kas ilustrē spēka piedziņas darbību.
Visbeidzot pateicoties Mirror Screen funkcijai, izmantojiet Jūsu jaunajā PEUGEOT 208 iebūvētās Apple CarPlayTM, Android Auto vai MirrorLink® iespējas.

JAUNAS PRAKTISKAS FUNKCIJAS

Priekšpusē jaunajā pārdomātajā glabāšanas nodalījumā var ne vien ievietot, bet arī ar indukcijas palīdzību uzlādēt savu viedtālruni Pasažieru mobilajām ierīcēm salonā ir pieejami vairāki USB spraudņi


 

 

DZINĒJI

POWER OF CHOICE

Jauna modulējama un efektīva platforma

Jaunais 208 ir apveltīts ar jaunu modulārās un daudzenerģijas CMPi/eCMPi platformu, kas Jums sniedz bezkompromisa izvēli starp benzīna, dīzeļa vai elektromotoriem. Pārvietošanās, vadāmības, akustiskā un termiskā komforta un vieglā svara optimizēšana palīdz samazināt CO2 emisijas un sniedz intensīvu braukšanas pieredzi!

E-208 ir arī aprīkots ar eCMP platformas tehniskajiem sasniegumiem, kas tam nodrošina optimizētu arhitektūru, aizmugurējo telpu, kā arī iekšdedzes dzinējus un tādu pašu braukšanas pozīciju.

 

Iekšdedzes dzinēji 

 Izbaudiet intensīvas braukšanas sajūtas ar jaunākajiem un efektīvākajiem pēdējās paaudzes benzīna un dīzeļdzinējiem Euro6:

  • PureTech
  • BlueHDi

Ekonomiski izdevīgāki, pateicoties optimizētajam degvielas patēriņam, turklāt šie dzinēji ir aprīkoti ar Stop & Start sistēmu.

Elektriskais dzinējs

Izbaudiet skaistas un spēcīgas sajūtas uz ceļa klusā kokonā un komfortāi, pateicoties:

  • Elektromotora jaudai līdz 100 kW (136 zs)
  • Tūlītējai reaģēšanai, pateicoties 260 Nm griezes momentam
  • autonomijai līdz 340 km WLTPi /līdz 450 km NEDC

 

EAT8 automātiskā pārnesumkārba

Kad būsiet pārbaudījuši jaunās EAT8i pārnesumkārbas efektivitāti un elastību, izmantojot pogu paleti un elektrisko impulsa kontroli uz stūres, Jūs vienkārši vēlēsieties to atsākt no jauna! Pateicoties Quickshift tehnoloģijai, pārnesumu pārslēgšana ir vienkārša, ātra un plūstoša.

 

TEHNOLOĢIJA

DROŠĪBA UN PALĪDZĪBA VADĪŠANĀ

Ar jauno pilsētas automašīnu PEUGEOT 208 Jūsu rīcībā ir vairāki īpaši droši un inteliģenti palīgi un manevrēšanas palīglīdzekļii, kas Jums palīdzēs padarīt Jūsu ikdienas braucienu vienkāršāku.

 

PEUGEOT DRIVE ASSIST

PEUGEOT Drive Assist pavada Jūs daļēji autonomā braukšanas režīmā:

  • Sekojiet savai trajektorijai, izvēloties pozīciju uz ceļa,
  • Ceļazīmju atpazīšana,
  • Ātruma un drošības attāluma regulēšana

ACTIVE SAFETY BRAKE

(Automātiska avārijas bremzēšanas sistēma)

 Nenovēršamas sadursmes gadījumā ar priekšā esošo automašīnu vai gājēju uz braukšanas joslas sistēma piemēro automātisko bremzēšanu, lai izvairītos no trieciena vai mazinātu tā sekas. Šī sistēma var darboties, braucot ar ātrumu līdz 85 km/h.

PARK ASSIST

STĀVVIETAS PALĪGSISTĒMA

Ar mūsu stāvvietas palīgsistēmas tehnoloģiju, auto novietošana stāvvietā un izbraukšana no tās kļūst vieglāka par vieglu.

Ja sistēma nosaka, ka pieejamā vieta ir pietiekami plaša, tā pārņem stūres vadību, bet vadītājam jākontrolē tikai gāzes un bremžu pedāļi un jāpārslēdz pārnesumi.

BRĪDINĀJUMS PAR LINIJAS ŠĶĒRSOŠANU

Aktīva trauksmes sistēma par neapzinātu līnijas šķērsošanu, kas ar kameras palīdzību vējstikla augšpusē atpazīst nepārtrauktas un pārtrauktas līnijas, kā arī ceļa malas un koriģē trajektoriju, iedarbosies uz stūres pirms neapzinātas līnijas vai malas šķērsošanas, ja nav ieslēgti pagrieziena rādītāji. Aktīvā sistēma sākot no 65 km/h.
 

NEREDZAMĀS ZONAS UZRAUDZĪBA

Braucot ar ātrumu no 65 km/h līdz 140 km/h, aktīvā neredzamo zonu uzraudzības sistēmai brīdina autovadītāju par transportlīdzekļa atrašanos neredzamajās zonās.

Brīdinājumu dod diodes iedegšanās atpakaļskata spogulī attiecīgajā pusē. Ja vadītājs tomēr vēlas mainīt joslas (darbība uz virzienrādītāju), tad sistēma, iedarbojoties uz stūri, koriģē trajektoriju un izvairās no sadursmes.

 

JAUNAIS 208 AKSESUĀRI

Iepazīstieties ar aksesuāru katalogu un apskatiet papildu informāciju par Peugeot 208.

Lai iegūtu informāciju par iespējamajiem aksesuāriem jūsu 208, apmeklējiet tuvāko Peugeot pārstāvniecību.

APSKATĪT TUVĀK

 

Darbvirsmas versija