PEUGEOT Rifter atklāj savu robusto un pārliecinošo stilu. Tā augsto tehnoloģiju bagātais interjers ar ievērojamo ietilpību un pielāgojamību aicina jūs iepazīt ko jaunu. Jūs varat brīvi izvēlēties starp benzīna, dīzeļa vai elektrisko motoru.

 

DIZAINS
STILS GAN PILSĒTAI, GAN BRĪVAI DABAI

Dizains bez kompromisiem. Būdams elegants, spēcīgs, veikls un jaudīgs, minivens PEUGEOT Rifter ir daudzpusības simbols. Ar savu īso un augsto motora pārsegu un paaugstināto klīrensu tas ir spīdoši aizguvis visiem ceļa segumiemi pielāgotas automašīnas kodus. Lukturi ar integrēto raksturīgo apgaismojuma formu un vertikālo radiatora režģi izceļ tā līdzsvaroto, kompakto un dinamisko siluetu.

 

Lepni parādīts lielisks mantojums. Ar savu jaunākajiem PEUGEOT modeļiem tipisko priekšējo daļu un raksturīgajām aizmugurējām gaismām PEUGEOT Rifter apliecina sevi kā jaunu zīmola ikonu. Būdams vēl modernāks, šis automobilis ar līdz pat 7 sēdvietām pārsteidz ar savu GT Line versiju, kas apvieno stilu un eleganci.

 

 

Priekšējās gaismas

Lukturi ar integrēto raksturīgo DRL LED apgaismojuma formu un vertikālo radiatora režģi izceļ tā līdzsvaroto, kompakto un dinamisko siluetu.


 

 

Pārliecinoša personība

Ar savu izsmalcināto siluetu un rūpīgajām līnijām PEUGEOT RIFTER nepaliek nepamanīts. Pelēkā alumīnija pamatne, 17’’ dimanta efekta alumīnija diski, jumta stieņi, spārnu paplatinātāji un melni sānu aizsargi pastiprina RIFTER ievērojamo stilu.

 

 

Parādiet lauvas ķetnu

Daudz kas vairāk nekā vienkārši ķetna. Ar krāšņo aizmugurējo gaismu raksturīgo 3 nagu formas apgaismojumu PEUGEOT RIFTER sevi apliecina kā jauna zīmola ikona. Tā izvēles aprīkojumā pieejamais sakabes āķis piedāvā vēl vairāk brīvības, bet 2 bīdāmās sānu durvis ar paplatināto piekļuvi un tonētie nolaižamiei log jums atver durvis uz interjeru, kurā neapšaubāmi nav nekā slēpjama.
 

 

VADĪTĀJA VIETA
GATAVS DARBĪBAI

PEUGEOT i-Cockpit®, uzaicinājums izbraukt

Ar PEUGEOT i-Cockpit® iepazīstiet veiklāku un instinktīvāku autovadīšanu ar kompakto stūri, mēraparātu paneli acu augstumā un lielo 8’’i skārienekrānu. Saglabājiet kontroli uz ceļa, izbaudot priviliģētās pozīcijas un Advanced Grip Controli sistēmas sniegtās priekšrocības uzlabotai motorikai. Tā elektriskajā versijā mērinstrumentu panelis un skārienekrāns ir daļa no pilnīgi elektriskas pasaules, kur vadītājs var iegūt visu nepieciešamo informāciju, kas saistīta elektriskās enerģijas plūsmu.

 

SALONA KOMFORTS

Nepārspējams komforts. Sēdieties pie PEUGEOT RIFTER vai jaunā PEUGEOT e-RIFTER stūres un izbaudiet pielāgojamo pozīciju ar izcili ergonomiskajiem sēdekļiem, kas nodrošinās komfortu jebkuram vadītājam. Pievienojiet tam neticamu akustisko komfortu, un tas viss ir salons, kas pārtop par īstu miera ostu.

 

SAVIENOJAMĪBA

Inovācija pašā salona kodolā. Connected Navigation Pack ir saistīta ar pieejamiem pakalpojumiem, tādiem kā TomTom Servicesi navigācijas sistēmu, kas sniedz informāciju par reāllaika satiksmi, maršrutā esošajām bīstamajām zonām, kā arī publiski pieejamo uzlādes staciju atrašanās vietām, Mirror Screen** funkciju, PEUGEOT Connect pakalpojumiem, viedtālruņu bezvadu uzlādes iespēju, PEUGEOT Rifter un jaunais PEUGEOT e-RIFTER var būt lepni par uzlaboto savienojamību.
 

SĒDEKĻU UN BAGĀŽAS NODALĪJUMA MODULARITĀTE

Minivens, kas spēj pielāgoties visām jūsu vēlmēm. Pieejams ar līdz 7 sēdvietām un divās garuma versijās (standarta un pagarinātajā), PEUGEOT RIFTER un jaunais PEUGEOT e-RIFTER ir nepārspējami savā modularitātē. Atliek vien izvēlēties piemērotāko, konfigurējot: priekšējā pasažiera sēdekli, 2/3 – 1/3i dalījumā nolokāmo aizmugurējo vienlaidu sēdekli vai 3 atsevišķos sēdekļusi, kas ar Magic Flat funkciju var tikt nolocīti līdz grīdas līmenim, un trešajā rindā ar 2 atsevišķi izņemamos sēdekļus. Tā bagāžas nodalījums piedāvā iespaidīgu tilpumu no 775 l līdz 3500 l vai līdz pat 4000 l pagarinātajā 5-vietīgajā versijā. Visbeidzot, atverams aizmugurējais logs, zemais bagāžas nodalījuma slieksnis un līdzenā grīdai iekraušanu un izkraušanu padara vieglāku.

ZÉNITH® JUMTS

Zénith® jumtsi ar savu elektrisko pārsegu un LEDi vides apgaismojumu nodrošina vairāk gaismas un piedāvā reālu papildu glabāšanas vietu centrālajā arkā, jumta nodalījumā un arī augšējā papildu nodalījumā automašīnas priekšējā daļā.


 

NODALĪJUMI

Paveriet sev nodalījumu iespējas. Priekšējo un aizmugurējo durvju paneļi, viduskonsole, nodalījums zem kājām u.c. PEUGEOT RIFTER pieder glabāšanas tilpumai rekords savā kategorijā. Vienmēr vairāk, bagātīgāk un pieejamāk – to ergonomija ir pārdomāta tā, lai uzņemtu ikdienas priekšmetus.


 

 

DZINĒJI
AR LIELĀKU RĪCĪBAS BRĪVĪBU

 

100% elektrisks dzinējs

Jaunais PEUGEOT e-Rifter vienlaikus ir viegli vadāms gan pilsētā, gan drošs un jaudīgs uz lielceļa. Tas ir aprīkots ar 100 kW (136 ZS) elektromotoru.

Šis dzinējs nodrošina tūlītēju paātrinājumu, pateicoties 260 Nm griezes momentam. Pie jaunā PEUGEOT e-Rifter stūres jūs izbaudīsiet vienmērīgu, dinamisku un klusu braukšanu.
 

 

8-pakāpju automātiskā pārnesumkārba EAT8

Vienkāršs grozāmais pārslēgs vienmērīgākai braukšanai. Ar 8 pakāpju automātisko pārnesumkārbu EAT8 pārnesumu pārslēgšana notiek vienmērīgi un pilnīgi autonomi, lai vienmēr būtu ieslēgts pareizais pārnesums.

Visbeidzot, izmantojot sviras pie stūres, jūs varat pārslēgt pārnesumus manuāli, nezaudējot automātisko funkciju.

 

Iekšdedzes dzinējs

PEUGEOT RIFTER inovatīvie dzinēji apvieno veiktspēju un pārdomātu patēriņu. Jaunās paaudzes BlueHDi dīzeļdzinēji un PureTech benzīna dzinēji jums piedāvā patīkamāku un unikālu pieredzi.

Jaunajam RIFTER var būt uzstādīts BlueHDi 100 BVM5 dzinējs un PureTech 110 S&S BVM6 dzinējs, kas pieejami arī ļoti zema patēriņa versijā, lai nodrošinātu efektivitāti augstākajā līmenī.
 

 

TEHNOLOĢIJA
VIEGLA UN RĀMA AUTOVADĪŠANA

Pārredziet visu un pakļaujiet ceļu – no visrāmākā līdz visstāvākajam! PEUGEOT RIFTER un jaunais PEUGEOT e-RIFTER piedāvā plašu tehnoloģisko aprīkojumu un braukšanas palīgsistēmu klāstu jūsu drošībai un lai atvieglotu ikdienas pārvietošanos.

 

MANEVRĒŠANAS PALĪGSISTĒMAS

Automašīnas novietošana stāvvietā tagad kļūst par bērnu spēli.

Izmantojot dažādās PEUGEOT RIFTER un jaunā e-RIFTER manevrēšanas palīgsistēmas, jūs varat izbaudīt lielāku brīvību un braukšanas prieku. Visiopark 1 atpakaļgaitas skata kamera, Park Assist sistēma un “aklo” zonu uzraudzības sistēma. Jūs būsiet gatavs jebkurai situācijai!

 

AUTOVADĪŠANAS PALĪGSISTĒMAS

Izmantojot PEUGEOT braukšanas palīgsistēmas, RIFTER un jaunais e-RIFTER atvieglo braukšanu un piedāvā lielāku komfortu un drošību. Ātrumu ierobežojošo ceļa zīmju atpazīšanas sistēma ar ieteikumiem, adaptīvā kruīza kontrole ar Stop funkciju, joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma, brīvroku piekļuves un iedarbināšanas sistēma un elektriskā stāvbremze jūsu braucieniem bez raizēm!

 

GRIP CONTROL

Uzlabota motorika, lai izrautos no ikdienas.

Ar Advanced Grip Control un tā optimizēto vilces kontrol PEUGEOT RIFTER un jaunais PEUGEOT e-RIFTER pielāgojas jūsu izvēlētajam ceļam. Pārslēdzieties starp 5 dažādiem saķeres režīmiem (standarta, sniegs, dubļi, smiltis, ESP OFF), izmantojot vadības pogu centrālajā konsolē. Visnelīdzenākajiem ceļiem izvēlieties četru riteņu piedziņas versiju**.
 

HILL ASSIST DESCENT CONTROL

Saglabājiet kontroli pār vadāmību pat ekstremālās situācijās. Ar Advanced Grip Control sistēmas HADC funkciju, PEUGEOT RIFTER un jaunais PEUGEOT e-RIFTER uztur zemu ātrumu stāvās nogāzēs. Jūs varat koncentrēties uz stūrēšanu, izbaudot lielākas drošības, komforta un vadāmības sniegtās priekšrocības.


 

 

JAUNAIS RIFTER AKSESUĀRI

Iepazīstieties ar aksesuāru katalogu un apskatiet papildu informāciju par Peugeot RIFTER.

Lai iegūtu informāciju par iespējamajiem aksesuāriem jūsu RIFTER, apmeklējiet tuvāko Peugeot pārstāvniecību.

APSKATĪT TUVĀK

 

Darbvirsmas versija