PEUGEOT Expert Combi un e-Expert Combi piemīt viss nepieciešamais, lai jūsu pasažieri baudītu drošus un ērtus braucienus.

 

COMBI VISIEM DZĪVES GADĪJUMIEM

Izturīgi un funkcionāli, PEUGEOT e-Expert Combi piedāvā divās garumus: 4,95 m standarta versijā,  5,30 m garajā versijā un tikai 4,60 m kompaktajā versijā.


Pārdomātie PEUGEOT e-Expert Combi piedāvā arī dažādas sēdekļu konfigurācijas, tādējādi nodrošinot optimālu komfortu visiem pasažieriem. Kompaktā versija efektīvi optimizē telpu, lai salons uzņemtu deviņus cilvēkus.

 

 

MODULĀRĀKS LIELĀKAI ELASTĪBAI

 

PEUGEOT e-Expert Combi salonā ir ārkārtīgi viegli piekļūt trešajai sēdekļu rindai. Noliecot otrās rindas sēdekli paveras plaša piekļuve aizmugures sēdvietām.


Ar pilnībā noņemtiem aizmugurējiem sēdekļiem PEUGEOT Expert Combi paveras vairākas konfigurācijas iespējas, piemēram:

  • Pasažieru sēdeklis ar divām sēdvietām i vai atsevišķi sēdekļi priekšējā rindā
  • Sadalīts pasažieru sēdeklis otrajā rindā i

Sadalīts pasažieru sēdeklis otrajā rindā un nedalīts sēdeklis trešajā rindā 

 

Jaunas paaudzes platforma lielākai efektivitātei

PEUGEOT Expert un e-Expert Combi e-Expert lepojas ar vairāku enerģijas veidu EMP2 platformu (efektīvo modulāro platformu). Apvienojot augstākā līmeņa braukšanas komfortu, kvalitāti un efektivitāti, tā nodrošina optimālas ērtības visiem pasažieriem.

 

100% elektrisks motors

Jaunais PEUGEOT e-Expert ir viegli vadāms pilsētā un vienlaikus drošs un jaudīgs uz šosejas. Tas ir aprīkots ar 100 kW (136 ZS) elektromotoru. Pie PEUGEOT e-Expert stūres jūs izbaudīsit tā vienmērīgo, dinamisko un kluso* darbību, kā arī braukšanas spējas un tūlītējo paātrinājumu, kas iespējams, pateicoties momentāni pieejamajam dzinēja 260 Nm griezes momentam.

 

SAVIENOJAMĪBA

Jūs ļoti viegli varat padarīt vienkāršākus savus brauciena maršrutus, izmantojot jaunās paaudzes savienoto 3D navigācijas sistēmu ar balss atpazīšanas funkcijui. Tā ir pieejama skārienekrānā un ietver savienotos pakalpojumus un TomTom Trafici satiksmes informāciju reāllaikā.
Ar Mirror Screeni funkciju jūs pieslēdzat savu viedtālruni USB pieslēgvietai uz priekšējā paneļa. Jūsu lietojumprogrammas parādās un tās var tiešā veidā lietot 7” skārienekrānā.

 

VISIOPARK 1

Atpakaļskata kamera tiek aktivizēta automātiski, pārslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu. Tā piedāvā skatu no augšas 180° leņķī uz zonu furgona aizmugurē un tā apkārtnē. Atpakaļskats ietver vadlīnijas, kas pagriežas kopā ar stūri. Ja automašīnas aizmugurē tiek konstatēti šķēršļi, sistēma pati izveido skata tuvinājumu, kas pēc pieprasījuma papildināts ar citiem skatpunktiem.

ACTIVE CITY BRAKE

Active Safety Brake ir automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma nenovēršamas sadursmes konstatēšanas gadījumā. Kamera un radars konstatē kustīgus vai fiksētus šķēršļus. Tādā gadījumā, ja nav bremzēšanas vai bremzēšana ir nepietiekama, sistēma iedarbina bremzēšanu vadītāja vietā. Tā palīdz izvairīties no sadursmes, ja braucat ar ātrumu, kas ir mazāks par 30 km/h, un samazināt trieciena sekas, samazinot trieciena ātrumu.

TĀLO GAISMU AUTOMĀTISKĀ PĀRSLĒGŠANA

Sistēma ir aktīva naktī. Tā automātiski pārslēdz tālās gaismas uz tuvajām gaismām un otrādi atkarībā no kameras konstatētajiem citiem transportlīdzekļiem.

 

Darbvirsmas versija