e-Traveller


Jaunais PEUGEOT e-Traveller elektriskais minivens ir aicinājums doties ceļā priekam un atpūtai. Izbaudiet rāmas braukšanas pieredzi, pateicoties jaunajam 100% elektriskajam dzinējam.

 

PRIEKŠROCĪBAS
ELEKTRISKAIS DZINĒJS

 

Līdz 330 kilometru
autonomijas (WLTP)

 

Atjaunota braukšana

100 % elektriskā braukšana nodrošina jaunas sajūtas:

 • Plūstoša braukšana bez uzrāvieniem
 • Acīmredzams paātrinājums, pateicoties tūlītējam dzinēja griezes momentam
 • Kluss motors

0 grami
CO2 emisiju

 

Īstenoti ietaupījumi

Ietaupiet, izmantojot:

 • Zemākas enerģētiskās izmaksas nekā degvielai
 • Zemas lietošanas izmaksas, pateicoties samazinātajai apkopei
 • ECO režīma izmantošana, kas optimizē akumulatora autonomijas laiku

30 minūtes
lai atgūtu 80% autonomijas

 

Vienkārša lietošana

 • Vienkāršojiet savu dzīvi ar ātru, intuitīvu uzlādi.

 

DIZAINS
Next Gen travel car by PEUGEOT

Ar savu moderno priekšpusi jaunais 100% elektriskais PEUGEOT e-Traveler liecina par elegantu dizainu un pārliecinošu personību.
PEUGEOT e-Traveller klāsts ir pielāgojams jūsu vēlmēm, pateicoties 3 pieejamiem garumiem (kompaktais, standarta un garais) un modulitātei, lai pārvadātu lielu skaitu cilvēku (no 5 līdz 8 sēdvietām), un bagāžas nodalījuma tilpumam līdz 1500l ar 8 cilvēkiem salonā vai līdz 3000l ar 5 cilvēkiem salonā.

 

SPĒCĪGS RAKSTURS

 

LIELS VADĪŠANAS KOMFORTS

Jaunais īpašais mērinstrumentu panelis ar PEUGEOT e-Traveller vadītāja vietas 3,5'' krāsu matricu reālā laikā parāda būtisku uz braukšanu attiecināmu informāciju, piemēram, autonomiju un jaudas mērītāju (Charge/Eco/Power).
Lielajā skārienekrānā ar saīsnes palīdzību var viegli piekļūt visam elektriskajam piedāvājumam, un jūs varat skaidri vizualizēt elektriskās plūsmas. “e-Toggle” taustiņš nodrošina tūlītēju piekļuvi elektriski vadāmas automātiskās pārnesumkārbas vadības ierīcēm, turklāt varat arī izvēlēties 3 braukšanas režīmus, proti, ECO, NORMAL un POWER Sērijveidā pieejamās elektriskās stāvbremzes darbība ir automātiska, un tāpēc to ir ļoti viegli izmantot.

 

100% ELEKTRISKA TEHNOLOĢIJA
Next Gen efficiency

 

Elektriskais motors

100 kW (136 ZS) jaudīgais motors nodrošina tūlītēju paātrinājumu, pateicoties tūlītējam motora griezes momentam 260 Nm Power režīmā, kā arī vienmērīgu, dinamisku un klusu braucienu.

 

Divkāršs augstas veiktspējas akumulatoru piedāvājums

Lai saglabātu vietu salonā un kravas tilpumu, PEUGEOT e-Traveller elektriskajā komerctransportā ir atjautīgi iebūvēts augstsprieguma akumulators ar 50 kWh jaudu, kas nodrošina autonomiju līdz 230 km WLTP ,vai 75 kWh, piedāvājot autonomiju līdz 330 km WLTP. Akumulatora garantija ir 8 gadi, 160 000 km uz 70 % no tā lādiņa kapacitātes.

 

AUTONOMIJA UN UZLĀDE

PEUGEOT e-Traveller akumulatora darbības laiks ļauj jums nobraukt līdz 330 km saskaņā ar WLTP i (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures) sertifikācijas protokolu. WLTP protokols lietotājiem sniedz precīzāku un reālistiskāku skatu uz autonomijas vērtībām atbilstoši transportlīdzekļa faktiskajai lietošanai.

Uzzināt vairāk par WLTP protokolu

 

KĀDI FAKTORI IETEKMĒ AUTONOMIJU?

ĀTRUMS

Ar vienmērīgu ātrumu 130 km/h 100% elektriskā transportlīdzekļa autonomija samazinās uz pusi, salīdzinot ar WLTP apstiprinātu transportlīdzekļu autonomiju.

TEMPERATŪRA

Atšķirība starp autonomiju pavasarī un ziemā var atšķirties līdz 35%. Transportlīdzekļa priekšuzsildīšana, kad tas ir pievienots elektrotīklam, ir viens no efektīvākajiem līdzekļiem, lai palielinātu autonomiju un ierobežotu apsildes vai klimata kontroles ietekmi.

VADĪŠANAS STILS

Ekoloģiskajai braukšanai ir vēl lielāka ietekme ar elektrisko transportlīdzekli: elastīgs paātrinājums un reģeneratīvā bremzēšana var ietaupīt līdz 15% autonomijas.

 

VIENKĀRŠI UN ĀTRI UZLĀDES RISINĀJUMI

Lai pilnībā izmantotu jaunā PEUGEOT e-Traveller SUV 330 km WLTP autonomijas priekšrocības, jums ir pieejami vairāki uzlādes risinājumi. Pieejami divu veidu iebūvēti lādētāji, kas atbilst visām klientu vajadzībām un uzlādes risinājumiem, 7,4 kW vienfāzes lādētājs standarta aprīkojumā un 11 kW trīsfāžu lādētājs pēc izvēles.

 

Uzlādējiet mājās un darba vietā

Ar standarta kabeli, kas piegādāts kopā ar transportlīdzekli, PEUGEOT e-Traveller var uzlādēt no standarta sadzīves kontaktligzdas. Jūs varat arī uzlādēt ar pastiprinātu kontaktligzdu (Green’Up tips), kas samazina uzlādes laiku līdz 15 stundām, pateicoties īpašam kabelim, kas pieejams kā papildaprīkojums.

Pateicoties Wall Box, jūs varat arī ātrāk un drošāk uzlādēt elektrisko PEUGEOT e-Traveller minivenu: pilnu uzlādes laiku var samazināt līdz 7 stundām 30 minūtēm, lietojot 7,4kW vienfāzes Wall box. Peugeot kā partneri ir izvēlējies Zeborne, kurš jums piedāvās piemērotu risinājumu uzlādes stacijas uzstādīšanai jūsu mājās Patiešām, Wall Box ir drošākais un ātrākais uzlādēšanas līdzeklis.

 

Uzlāde publiskos termināļos

Akumulatora termiskā regulēšana ļauj izmantot 100 kW lādētājus un sasniegt 80 % lādiņa 30 minūtēs. Visā Eiropā ir pieejams plašs vairāk nekā 185 000 publisku uzlādes punktu tīkls.

Peugeot piedāvā abonēt Free2Move pakalpojumus, izmantojot mobilo lietojumprogrammu, atvieglojot piekļuvi plašajam publisko uzlādes staciju tīklam Eiropā. Izmantojot ChargeMyCar ar Free2Move Services un papildināšanas karti, pievienojieties tīklam, kurā ir vairāk nekā 140 000 termināļu Eiropā.

 

BRAUKŠANAS REŽĪMI

BRAUKŠANAS REŽĪMI

Jaunais e-Traveller piedāvā 3 braukšanas režīmus:

 • Eco: autonomijas optimizācija, regulējot dažus parametrus,
 • Normal: optimāls komforts ikdienas lietošanai,
 • Power: Veiktspējas optimizēšana, pārvadājot smagas kravas

BREMZĒŠANAS REŽĪMI

Pateicoties “Brake” režīmam, ir pieejami 2 motora bremžu līmeņi, kas ļauj akumulatoru uzlādēt pie palēninājuma:

 • Mērens, sajūtām, kas tuvas, lietojot iekšdedzes dzinēju auto,
 • Palielināts, lai palēninātu ātrumu, to regulējot ar gāzes pedāli.

 

ĪPAŠI ELEKTRISKIE PAKALPOJUMI
NEATKARĪGI KĀ NEKAD IEPRIEKŠ

Pateicoties MyPEUGEOT un Free2Move Services piedāvātajiem pakalpojumiem, Jūs nekad nebūsiet bijuši tik patstāvīgi savas elektriskās automašīnas pārvaldībā.

Darbvirsmas versija