Iepazīstiet jauno krosoveru PEUGEOT 3008 un tā unikāli revolucionāro stilu ar SUV iedibinātajiem kodiem. Tā spēcīgās līnijas apvieno spēku un izsmalcinātību, dinamismu un plūdenumu. Modernākais augstākā līmeņa PEUGEOT i-Cockpit®, kā arī modelī ietvertais novatorisko tehnoloģiju klāsts ir veidots, lai uzlabotu jūsu labsajūtu un drošību. Pateicoties efektīvajiem UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA, BENZĪNA un DĪZEĻA dzinējiem, jūs varat baudīt veiklu vadāmību un tīru braukšanas prieku.

 

DIZAINS
BRIGHTER DESIGN*

* Iedvesmots dizains
Jaunā krosovera PEUGEOT 3008 eksterjera dizains izceļ tā pārliecības pilno raksturu, spēka un plūdenuma līdzsvaru. Jaunā drosmīgā priekšdaļa tam piešķir spēcīgu individualitāti. Šis augstākā līmeņa modelis paver drosmīgu, modernu laikmetu.

 

 

JAUNS PRIEKŠDAĻAS IZSKATS

Jaunā krosovera PEUGEOT 3008 spēkpilnā, izsmalcinātā priekšdaļa ar vertikālo radiatora režģi bez rāmja un spārniem pagarinājumā veido rītdienas estētiskos kodus.

 

 

JAUNIE PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Priekšējā gaismas signatūra no klāsta pamata līmeņa ietver LED priekšējos lukturus, ko izceļ dienasgaitas lukturi PEUGEOT raksturīgie un no pirmā acu uzmetiena atpazīstamie „gaismas ilkņi“, kā arī ar EVS funkciju aprīkotie Full LED priekšējie lukturi.
 

 

SPĀRNA IELIKTNIS

Hromēto priekšējā spārna ieliktni, kas pagarina priekšējos lukturus, turpina hromēta jumta loka dekoratīvā uzlika līdz aizmugurējam spoilerim. Šī izsmalcinātā un dinamiskā līnija seko jaunā krosovera Peugeot 3008 silueta kustībai.
 

 

JAUNI VIEGLMETĀLA DISKI

Pavisam jauna dizaina 19" San Francisco vieglmetāla diski ar dimanta griezuma efektu, platie riteņu arku aizsargi un pamatīgie durvju sliekšņi vairo jaunā krosovera PEUGEOT 3008 robusto dinamismu.
 

 

JAUNI AIZMUGURĒJIE LUKTURI

Aizmugurē jaunie PEUGEOT Full LED tehnoloģijas lukturi ietver raksturīgo 3D nagu formas dizainu un dinamiskos virzienrādītājus. Lukturi ir pārklāti ar dūmakaini caurspīdīgu stiklu, kas pagarina bagāžas nodalījuma melno joslu abās automobiļa pusēs, vizuāli paplatinot tā aizmuguri sportiskākam iespaidam.

 

„BLACK PACK“ IZVĒLES IESPĒJA

Piešķiriet savam jaunajam krosoveram PEUGEOT 3008  vēl vairāk dinamisma un elegances, ekskluzīvi  GT un GT Pack versijās, izmantojot  „Black Pack“ izvēles aprīkojumu un tā īpašos „black“ elementus.

  • Jau uzreiz izcelieties ar neparasto radiatora režģa „Dark Chrome“ krāsu un tā ikonisko Lauvu.
  • Monogrammas “3008”, “GT” un “PEUGEOT” ir veidotas satīna melnā krāsā, esot perfektā harmonijā ar jumta stieņiem.
  • Priekšējais spoileris, spārnu un jumta dekoratīvi elementi, kā arī aizmugurējā bampera dekoratīvā josla ir nokrāsota glancētā melnajā krāsā.
  • Īpašajiem 19” dimanta griezuma vieglmetāla diskiem “Washington” piešķirts Onyx Black glancētais Black MIST tonis.

 

VADĪTĀJA VIETA I-COCKPIT®
UZLABOTA PIEREDZE

UNIKĀLĀ PIEREDZE AR PEUGEOT i-COCKPIT®

Pateicoties PEUGEOT augstākās klases ergonomiskajai sēdpozīcijai un modernizētajam i-Cockpit®, braukšana ar jauno krosoveru PEUGEOT 3008 kļūst vienkārša un intuitīva – pilnveidota komforta un drošības apstākļos. Tā kompaktā daudzfunkcionālā stūre piedāvā vairāk izjūtu un lieliskas manevrētspējas. Jaunais 10” HD skārienekrāns apvienojumā ar 3D navigāciju un balss vadību piedāvā “multi-touch” tehnoloģiju. Elegantie hromētie Toggle Switches pārslēdzēji nodrošina ātru un intuitīvu piekļuvi dažādām komforta funkcijām. Tā konfigurējamais augstas kvalitātes digitālais mēraparātu panelis acu augstumā ir viegli pielāgojams**, tas nozīmē, ka varat braukt nenovēršot acu skatu no ceļa. Uzlādējamā hibrīda versijā PEUGEOT i-Cockpit® ietver veselu īpaši veidotu informācijas pasauli, kas ļauj pārraudzīt konkrētus braukšanas datus instrumentu panelī jūsu redzamības laukā (braukšanas režīmu, baterijas uzlādes līmeni un elektriskās gaitas rezervi) un skārienekrānā – enerģijas patēriņa statistiku (elektriskās un degvielas).

 

 

Savienotā navigācija

Peugeot Connect dod jums piekļuvi tiešsaistes pakalpojumu pakotnei, izmantojot Connected Navigation Pack, tajā skaitā TomTom Services informācijai par satiksmi un bīstmajām zonām reāllaika režīmā.
 

 

Mirror Screen

Izmantojot funkciju Mirror Screen, jūs varat izbaudīt jūsu ar Apple CarPlayTM vai Android AutoTM savietojamā viedtālruņa lietotnes automobiļa skārienekrānā un vienmēr uzturēt savienojumu, pateicoties bezvadu uzlādes vietai**, kurā salona priekšā novietots jūsu viedtālrunis. Aizmugurējo pasažieru rīcībā ir divas USB uzlādes ligzdas, ko var izmantot portatīvo ierīču uzlādēšanai.

 

FOCAL® Hi-Fi skaņas sistēma

FOCAL® Hi-Fi sistēma, esot tehnoloģisko inovāciju avangardā, dāvā izcilas kvalitātes skaņu. Centrālais kanāls un augsto frekvenču skaļruņi ir pārklāti ar jaunu “Bronze Belem” krāsu, savukārt sīklietu kaste, kas izvietota zem pasažiera sēdekļa, atbrīvo papildu vietu bagāžas nodalījumā.
 

 

DZINĒJI
SMART HIGH TECH*

*Inteliģentās tehnoloģijas
Ar jauno krosoveru PEUGEOT 3008 jums ir iespēja brīvi izvēlēties enerģiju, nezaudējot funckionalitāti, ko sagaidāt no PEUGEOT markas automobiļa: plašu salonu, ietilpīgu bagāžas nodalījumu un vairāk par visu – braukšanas pieku.

 

INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS

Jaunā krosovera PEUGEOT 3008 jaunākās paaudzes autovadīšanas palīgsistēmas vēl vairāk uzlabo komfortu un drošību, jūs tuvinot autonomajai braukšanai. Neatkarīgi no tā, vai tās atklāj ceļu satiksmes ierobežojumus (paplašināta ceļa zīmju atpazīšana), palīdz jums satiksmes plūsmā (Drive Assist Plus Pack, adaptīvā kruīza kontrole „ACC“ Stop & Go, palīgsistēma pozīcijas vai satiksmes joslas saglabāšanai ar sānmalu detektēšanas sistēmu) vai analizē braukšanas vidi (aktīvā aklās zonas uzraudzības sistēma), šīs braukšanas palīgsistēmas ir papildu garantija, lai automobili varētu vadīt ar mierīgu prātu.

 

NIGHT VISION

Nakts apstākļos ekskluzīvā “Night Vision” sistēma ar infrasarkano staru kameru konstatē gājēju vai dzīvnieku klātbūtni līdz pat 200 m lielā attālumā transportlīdzekļa priekšā ārpus lukturu darbības zonas un brīdinās jūs ar trauksmes signālu. Automātiskā avārijas bremzēšana var ieslēgties arī, ja automobiļa tuvumā tiek konstatēti gājēji vai velosipēdisti.

 

ADVANCED GRIP CONTROL

Advanced Grip Control ir aprīkojuma komplekts, ko veido uzlabotā vilces kontrole, īpašas riepas un palīgs braukšanai no kalna Hill Assist Descent Control. Sistēma ļauj pielāgot saķeri visgrūtākajiem braukšanas apstākļiem: sniegā, dubļos vai smiltīs.

4 RITEŅU PIEDZIŅA

Augstas veiktspējas HYBRID4 versija ar četru riteņu piedziņu piedāvā vairāk sajūtu un uzlabotu saķeri uz ceļa vai sarežģītā apvidū, kā arī sniedz Hill Assist Descent Control priekšrocības.

JOSLAS PAMEŠANAS BRĪDINĀJUMS

Joslas pamešanas brīdinājums ir sistēma, kas ar kameru, kas atpazīst nepārtrauktas un pārtrauktas ceļa līnijas, uzrauga, vai automobilis nejauši nešķērso ceļa marķējumu. Identificējot risku, tā brīdina vadītāju un koriģē automobiļa trajektoriju.


 

ĀTRUMA IEROBEŽOJUMA ZĪMES

Šī sistēma atpazīst un nolasa ātruma ierobežojuma un ātruma ierobežojuma beigu zīmes, un parāda tās instrumentu panelī. Sistēma ņem vērā arī navigācijas sistēmas informāciju par ātruma ierobežojumiem.

Sistēma ietver arī ieteikumus par ātruma ierobežojumu:
vadītājam ir iespēja pielāgot braukšanas ātrumu atbilstoši ātruma ierobežojumam, ko nolasījusi kamera, izmantojot automašīnas kruīza kontroli.

KRUĪZA KONTROLE

Sistēma ar radara palīdzību atpazīst priekšā braucošo automašīnu un automātiski ietur iepriekš izvēlēto drošo attālumu, izmantojot bremzes un akseleratoru. Ja nepieciešams, sistēma darbojas līdz brīdim, kad automašīna pilnībā apstājas (ar automātisko pārnesumkārbu vai līdz 30 km/h ar manuālo pārnesumkārbu).

 

 

JAUNAIS 3008 AKSESUĀRI

Iepazīstieties ar aksesuāru katalogu un apskatiet papildu informāciju par Peugeot 3008.

Lai iegūtu informāciju par iespējamajiem aksesuāriem jūsu 3008, apmeklējiet tuvāko Peugeot pārstāvniecību.

APSKATĪT TUVĀK

 

Darbvirsmas versija