PIONEERING PERFORMANCE AGAIN

360 zs - 520 Nm

Kopējā jauda - Maksimālais griezes moments

5,2 sekundes,

lai uzņemtu ātrumu no 0 līdz 100 km/h

46 g/km  CO2

CO2 izmeši jauktajā ciklā (WLTP)

Ienāciet PEUGEOT jaunās veiktspējas laikmetā.
Parādiet savu estētisko un novatorisko garu pie jaunā 508 hečbeka un universāļa 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED stūres un izbaudiet sajūtas, ko sniedz augstas veiktspējas ar zemu izmešu daudzumu jaunā energoefektīvo un elektrificēto produktu līnija PEUGEOT SPORT ENGINEERED.

 

DIZAINS
FULL SENSATION EXPERIENCE*

* Sajūtu pilna pieredze.
Izbaudiet estētikas diktētu efektivitāti. Demonstrējot jaunos stila kodus, kas modernizē veiktspējas valodu, jaunais 508 un 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED parāda spēcīgu un spilgtu stāju, ko pastiprina aizsargs, virsbūves sānu sliekšņi un paplatinātā šķērsbāze, lai varētu uzstādīt jaunos, īpašos 20 collu diskus. Jaunais melnais ikoniskais radiatora režģis ar kustīgajām plāksnītēm, vertikalizētajiem spārniņiem un citi aerodinamiskie atribūti pastiprina to dinamisko gēnu efektivitāti. Izsmalcināto un aso siluetu plūdenumu papildina jaunais ekskluzīvais pelēkais krāsu tonis „Gris Selenium“ ar nemanāmu perlamutra spīdumu, ko akcentē uzmundrinošā „Kryptonite“ krāsas signatūra.

 

PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Lielākam vizuālajam komfortam gan dienā, gan naktī zīmola identitātes gaismas signatūru veido Full LED priekšējie lukturi ar automātisko pozīcijas korekcijas funkciju, priekšējie LED virzienrādītāji un statiskais pagriezienu apgaismojums. Jūs redzat un esat redzami visu laiku, lai braukšanas apstākļi un drošība būtu labāka.

 

KRYPTONITE SIGNATŪRA

Simbolizējot jaunās PEUGEOT SPORT ENGINEERED līnijas precizitāti, mūsdienīgumu un pozitīvas mijiedarbības efektivitāti, signatūra ar zīmola 3 nagu formu parādās „Kryptonite“ tonī uz hečbeka aizmugurējo sānu paneļu starplikām un universāļa priekšējiem spārniem. Tā apzīmē estētikas un bezkompromisa kvalitātes nolūkos izmantoto PEUGEOT SPORT ENGINEERED līnijas koncepcijas pieredzi: līdzsvarotas proporcijas, apdares un izlīdzinājumi ir precīzi izstrādāti tā, lai katra detaļa piešķirtu savu pilnības akcentu. Bezrāmju durvju elegance skaisti ilustrē šos 508 un 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED līnijas tīrības meklējumus.

KAUSVEIDA UZLIKAS

Jaunās PEUGEOT SPORT ENGINEERED līnijas grafiskie un aerodinamiskie elementi, lielās kausveida uzlikas uz specifiskajām gaisa ieplūdes atverēm, ko akcentē „Kryptonite“ krāsu tonis, nodrošina labāku dzinēja dzesēšanu, vienlaikus pastiprinot aso un pārliecinošo 508 un 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED temperamentu. Piešķirot modernu un gaišu akcentu priekšējam aizsegam, tie eleganti izceļ zemā silueta atlētisko izskatu ar pagarināto motora pārsegu un vertikālo priekšējo daļu. 

20 COLLU DISKI

Pazeminātā aizsega efekts, pievienojot atdalītus elementus, izceļ jaunos, 20 collu kaltos vieglmetāla diskus ar Black Mist lakojumu, kas ir ideāli novietoti iespējami tuvu virsbūvei, paplatinot šķērsbāzi. Būdami īpaši jaunajiem 508 un 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED modeļiem izstrādāts estētisks un tehnoloģisks atribūts, uz šiem jaunajiem diskiem ir uzstādītas augstas veiktspējas riepas Michelin Pilot Sport 4S. Tās ļauj pavīdēt priekšējām bremžu skavām ar 4 „Kryptonite“ krāsā tonētiem virzuļiem, kas uzstādīti liela diametra ventilētajiem diskiem optimālai un izturīgai bremzēšanas jaudai.

AIZMUGURĒJĀ DAĻA

Aizmugurējā daļā spīdīgi melna josla kā ietvars izceļ 3D Full LED gaismas ar PEUGEOT trīs nagu formu, kas unikālā veidā atdzīvojas, aizslēdzot un atslēdzot durvis. Gaismas intensitāte automātiski pielāgojas atkarībā no apgaismojuma apstākļiem, jums nodrošinot lielāku pārredzamību. Gan no vienas puses, gan no otras nevainojami integrētā difuzora puses melnās, elektrolītiski apstrādātās izplūdes caurules, kas ir specifiskas PEUGEOT SPORT ENGINEERED līnijai, bez dižošanās pauž 360 zirgspēku jaudu.

IKONISKAIS RADIATORA REŽĢIS

Smalkas izcelsmes aptverts visā tā apjomā, jaunais melnais radiatora režģis ar „Dark Chrome“ lauvu ir izrotāts ar asām, kustīgām lāpstiņām, kas šķeļ un virza gaisa plūsmu. Ikoniskais, ar gludi melna izskata emblēmu „508“ un „Kryptonite“ toņa 3 nagu formu apveltītais jaunais radiatora režģis simbolizē efektīvu un pozitīvas mijiedarbības veiktspēju. Pārliecinošs temperaments
 

 

VADĪTĀJA VIETA
BRAUKŠANAS UN PRIEKA SAJŪTAS

Pastipriniet savu braukšanas un ceļošanas mākslu pie PEUGEOT i-COCKPIT® vadības ierīcēm.
Izbaudiet kompaktās stūres veiklību un brauciet, nenovēršot skatienu, jo jaunais mēraparātu panelis acu augstumā ļauj parādīt jūsu acu priekšā visu noderīgo informāciju. ļaujiet savam viedtālrunim veikt uzlādi zem viduskonsoles un ceļojiet ar pilnu pārliecību ar 3D savienoto navigāciju un tās balss atpazīšanas funkciju, izmantojot TomTom® pakalpojumus, kas ļauj reāllaikā parādīt visus autovadīšanai būtiskos notikumus.

 

MĒRAPARĀTU PANELIS UN KAPACITATĪVAIS SKĀRIENEKRĀNS

Brauciet un sazinieties, turpinot koncentrēties uz ceļu, izmantojot saprātīgi izkārtotās saskarnes acu priekšā un pa rokai. Ar PEUGEOT SPORT ENGINEERED līnijai specifisku dizaingrafiku apveltītais 12,3 collu mēraparātu panelis acu augstumā un 10 collu HD kapacitatīvais skārienekrāns ir individuāli pielāgojams, ļaujot īpaši parādīt dzinēja apgriezienu skaita tahometru vai enerģijas plūsmas, lai labāk sekotu dzinēja stāvoklim.
Sport režīmā saskarne ietver digitālu dzinēja krāsu skaņas sistēmu, kas pastiprina sportisko atmodfēru automobilī.

Hi-Fi PREMIUM FOCAL® APSKAŅOŠANA

Izbaudiet Premium Hi-Fi FOCAL®i skaņas augstas precizitātes akustiku.
Tā piedāvā gan tīras, gan precīzas skaņas reprodukciju tiem, kas vēlas dzirdēt augsta līmeņa inovatīvu skaņu. 10 skaļruņi, no kuriem ir centrālā balss, 4 augsto toņu skaļruņi, 4 basa skaļruņi un zemākais basa skaļrunisi, kas sadalīti salonā, jums piedāvā bagātīgu muzikālo ainavu, precīzu un dinamisku, lai pārsniegtu iebūvēta Hi-Fi robežas.
 

SĒDEKĻI ‘CONFORT FIT’

Ērti iekārtojieties optimāla atbalsta sēdekļos „confort-fit“ ar regulēšanas, apsildes un masažās funkciju un ļaujieties līniju vienkāršības un materiālu izsmalcinātības valdzinājumam.
Sēdekļu apdare piedāvā unikālu Alcantara, auduma un Nappa Mistral ādas kombināciju, kas smalki apvīlēta ar „Kryptonite“ un „Tramontane“ dubultajām nošuvēm.

 

STŪRE AR ZĪMI

Uzlieciet rokas uz veiklās, kompaktās stūres no perforētas dabīgās ādas ar „Kryptonite“ nošuvi un dubulto virsmu, kura pamatne izcelta spīdīgi melnā starplikā ar PEUGEOT SPORT ENGINEERED signatūras 3 nagu formu.

Ļaujiet runāt visām savām sajūtām…
 

 

DZINĒJI
HIGH EFFICIENCY*

*Augsta veiktspēja.
Iegādājieties sev hibrīda daudzpusību un augstas veiktspējas dzinēja efektivitāti! Ar kopējo faktisko 360 zirgspēku jaudu, ko piedāvā divu elektromotoru un iekšdedzes dzinēja savienība, abu enerģiju un četru riteņu piedziņas kombinētais spēks, jaunie 508 un 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED nodrošina optimizētu piedziņu un iespaidīgu paātrinājumu ar maksimālo griezes momentu 520 Nm. Šī augstā veiktspēja apvieno hibrīda priekšrocības ar faktisko efektivitāti un 42 km autonomiju (WLTP) Electric režīmā.
 

TRĪS DZINĒJI OPTIMIZĒTAI JAUDAI

Saprātīgā koncepcija un PEUGEOT SPORT zināšanas ir ļāvušas saglabāt ietilpību un bagāžas nodalījuma tilpumu virs paklāja un optimizēt trīs Euro 6/d dzinēju integrāciju faktiskai kopējai 360 zs jaudai un maksimālam kombinētajam 520 Nm griezes momentam:

 • PureTech 200 zs benzīna dzinējs;
 • priekšējais elektromotors ar 81 kW/110 zs maksimālo jaudu savienojumā ar 8 pakāpju elektrificēto automātisko pārnesumkārbu;
 • aizmugurējais elektromotors ar 83 kW/113 zs maksimālo jaudu.

Patēriņš jauktajā režīmā uzrāda 2,03 l/100 km (WLTP).
CO2 izmeši ir 46 g/km CO2 (WLTP).
Tie ir 0 grami elektrorežīmā.

 

TEHNOLOĢIJA
PEUGEOT SPORT INSIDE*

*Izstrādāts ar PEUGEOT SPORT zināšanām
Pārvaldiet jauno veiktspēju.
Lai jums nodrošinātu reaģētspēju, elastību un braukšanas prieku augstākajā līmenī, jaunās PEUGEOT SPORT ENGINEERED līnijas koncepcijā ir ieguldītas visas PEUGEOT SPORT zināšanas par hibrīda tehnoloģiju. Piedāvājot nevainojamu sportiskuma un zemu izmešu tehnoloģijas savienību, jaunā PEUGEOT SPORT ENGINEERED līnija izgudro jauna veida pozitīvās mijiedarbības veiktspēju: jauno veiktspēju (Neo-Performance).

Jaunie 508 un 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED modeļi, kas aprīkoti ar augstas veiktspējas šasiju, atlētiskiem 20” diskiem, jaudīgu bremzēšanas sistēmu un optimizētiem iestatījumiem, lai desmitkāršotu iekšdedzes dzinēju un elektromotoru jaudu, piedāvā iespaidīgu efektivitāti:

 • pāreja no 0 līdz 100 km/h 5,2 sekundēs;
 • paātrinājums no 80 līdz 120 km/h 3 sekundēs;
 •  simts metru ieskrējiens no stāvošas pozīcijas 24,5 sekundēs;
 • maksimālais ātrums ierobežots līdz 250 km/h uz atļautajiem ceļiem;
 • kopējā jauda 360 zs un maksimālais griezes moments 520 Nm.

 

GALVENĀS AUTOVADĪŠANAS PALĪGSISTĒMAS

PACK CITY 2

Padariet savus manevrus novietošanai stāvvietā vieglākus.
Priekšējā un aizmugurējā daļā novietotās HD kameras padara manevrus drošus.
Tās ļauj uz skārienekrānā atainot skatu priekšējā un aizmugurējā daļā, kā arī skatu no augšas, ļaujot atainot 360° apkārtni ap automobili.

NIGHT VISION

Ienāciet paplašinātajā realitātē.
Optimizētai braukšanas drošībai naktī un samazinātas redzamības apstākļos NIGHT VISION* sistēmas infrasarkanā kamera konstatē gājējus vai dzīvniekus automobiļa priekšā. Jūsu redzeslaukā mēraparātu panelī kopā ar brīdinājuma signālu parādās attēls.

DRIVE ASSIST PLUS

Brauciet daļēji autonomā veidā.
Tehnoloģija DRIVE ASSIST PLUS ļauj automātiski pielāgot automobiļa ātrumu priekšā braucošā automobiļa ātrumam, lai saglabātu nemainīgu atstatumu.
Tā arī ļauj satiksmes joslā saglabāt vadītāja izvēlēto automašīnas pozīciju.

 

AUTONOMIJA UN UZLĀDE
42 KM (WLTP) AUTONOMIJA ELECTRIC REŽĪMĀ

Jaunā 508 un 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED litija jonu akumulatora autonomija jums ļauj nobraukt līdz pat 42 km Electric režīmā atbilstoši WLTP apstiprinājuma protokolam.
WLTP protokols lietotājiem sniedz precīzāku un reālāku pārskatu pār autonomijas vērtībām atbilstoši automobiļa reālajam izmantošanas veidam.

 

UZLABOJIET SAVU AUTONOMIJU

Lai pielāgotu jūsu braukšanu jūsu vajadzībām, ir pieejami 5 režīmi, no kuriem 4 ir hibrīda režīmi (Confort, Sport, Hybrid) un 1 Electric režīms:

 • optimizētās akumulatora baterijas dēļ, kas ļauj sasniegt līdz pat 130 km/h un 42 km autonomijas, Electric režīms jums piedāvā brīvību braukt pilsētā un zaļajās zonās (Green Zones);
 • 4WD* režīms ar savu 4 riteņu piedziņu nodrošina pielāgotu motoriku lielākam sirdsmieram uz ceļiem ar vāju saķeri;
 • Sport režīmā iekšdedzes un elektriskās jaudas pievienošana nodrošina tūlītēju reakciju uz akcelerāciju un kustības atsākšanu;
 • Hybrid režīmā braukšana elektrorežīmā un ar iekšdedzes dzinēju mijas tādā veidā, lai optimizētu enerģiju izmantošanu;
 • Confort režīmā braukšana ir identiska hibrīda režīmam, vienlaikus piedāvājot lielāku amortizēšanas elastību, lai varētu to daudzpusīgāk izmantot.

ATJAUNOJIET AUTONOMIJU BREMZĒŠANAS LAIKĀ

Šī reģeneratīvās bremzēšanas sistēma ar augsto energoefektivitāti „i-Booster“ nodrošina bremzēšanas un palēninājuma fāžu laikā ar no akseleratora pedāļa noņemtu kāju pieejamās enerģijas atjaunošanu, kas ļauj daļēji veikt augstsprieguma akumulatora baterijas uzlādi.
Papildus elektroenerģijas atgūšanai šo „i-booster“ sistēmu, kas izstrādāta hibrīda automobiļiem, PEUGEOT SPORT ir uzlabojis ar jaudīgas bremzēšanas sajūtu, kuras pamatā ir 4 uzticami un izturīgi virzuļi.

UZLĀDE MĀJĀS UN DARBAVIETĀ

Jūs varat veikt jauno 508 un 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED modeļu akumulatora baterijas pilnu uzlādi:

 • 6 h 30 laikā no standarta kontaktligzdas (8 A, 220 V)i;
 • 3 h 30 laikā no pastiprinātās Green'up® tipa kontaktligzdas (14 A, 220 V).

Jūs varat arī veikt ātrāku un pilnīgi drošu uzlādi no Wall Box termināļa: tikai 1 h 30 laikā ar 7,4 kWi Wall Box.
PEUGEOT ir izvēlējies par partneri ZEborne, lai piedāvātu Wall Box termināļa uzstādīšanai jūsu mājās*** pielāgotu risinājumu.

UZLĀDE NO PUBLISKAJĀM UZLĀDES STACIJĀM

Plašs tīkls ar vairāk nekā 185 000 publisko uzlādes staciju ir pieejams visā Eiropā, lai veiktu jūsu hibrīda automobiļa uzlādi.
PEUGEOT jums piedāvā abonēt Charge My Car piedāvājumu no Free2Move Services, izmantojot mobilo lietotni*, ar ko jums būs vieglāk piekļūt tā plašajam publisko uzlādes staciju tīklam.
Izmantojot piedāvājumu Charge My Car un tā uzlādes karti, jūs piekļūstat tīklam ar vairāk nekā 140 000 kontaktligzdu visā Eiropā.


DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI

WLTP vērtības (1): Vidējā autonomija: 42 km / CO2 izmeši jauktajā režīmā: 46 g/km / Degvielas patēriņš jauktajā režīmā: 2,03 l/100 km

(1) Norādītās degvielas patēriņa, CO₂ izmešu un autonomijas vērtības ir atbilstošas WLTP testa procedūrai, pamatojoties uz kuru tiek saņemti jaunie transportlīdzekļi no 2018. gada 1. septembra. Šī WLTP procedūra aizstāj Eiropas braukšanas ciklu (NEDC), kas ir iepriekš izmantotā testa procedūra. Tā kā testa apstākļi ir reālāki, degvielas patēriņš un CO₂ izmeši, kas mērīti saskaņā ar WLTP, daudzos gadījumos ir augstāki, nekā mērot saskaņā ar NEDC procedūru. Degvielas patēriņa, CO₂ izmešu daudzuma un autonomijas vērtības var atšķirties atkarībā no faktiskajiem lietošanas apstākļiem un tādiem dažādiem faktoriem kā: uzlādes biežums, braukšanas stils, ātrums, speciālais aprīkojums, izvēles aprīkojums, riepu veids, ārējā temperatūra un termiskais komforts automobilī. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, vērsieties savā pārdošanas pārstāvniecībā.pays.

Darbvirsmas versija