Iepazīstieties ar jauno PEUGEOT 2008, kompakto un daudzpusīgo krosoveru ar aizraujošu dizainu, kas piedāvā paplašinātu autovadīšanas pieredzi ar inovatīvo PEUGEOT i-Cockpit® 3D, augstākā līmeņa tehnoloģijām un jaudīgu un efektīvu iekšdedzes un elektrodzinēju izvēli. 

Finansēšanas nosacījumi

Piemērs sastādīts no sekojošiem nosacījumiem: Līzings 2.49 % + 6 mēnešu EURIBOR likme juridiskām personām (Piemēram, cena EUR 16 800, pirmā iemaksa: 20 %, periods: 60 mēneši, atlikusī vērtība: 35%, nobraukums 80 000 km, komisija: 1,5 %.) Ikmēneša maksājums šajā gadījumā ir EUR 146,00. Piedāvājums ir indikatīvs un var mainīties pēc līzinga pieteikuma izvērtēšanas.

testa brauciens

 

DIZAINS
EXALTING SUV*

Ar robusto un plūdeno siluetu un paaugstināto grīdu jaunais krosovers PEUGEOT 2008 ļauj nojaust krāšņos gabarītus un kontrolēto jaudu. Tā šķautņainajā profilā stiepjas nospriegotas līnijas un visciešāk konstrukcijai skulpturāli veidotie atloki straujam un asam stilam. Tā jaunā izteiksmīgā priekšējā daļa, atšķirīgais apgaismojums, 18’’ vieglmetāla diski ar aerodinamisko ieliktni un horizontālais motora pārsegs, ko pārklāj spīdīgi melnas logu aplodas un Black Diamond jumts, pastiprina tā efektīvo un sportisko garu.
* EXALTING SUV: Aizraujošais krosovers

 

 

ACĪMREDZAMA KLĀTBŪTNE.

Iespaidīgā un atšķirīgā krosovera PEUGEOT 2008 priekšējā daļa ir aprīkota ar atpakaļ atvirzītu vējstiklu, būdama aizraujoša visā tā lielajā un atlētiskajā platumā. Tā horizontālajam motora pārsegam ir liels, hromēts radiatora režģis, ko ietver trīs nagu formas raksturīgais apgaismojums un Full LED priekšējie lukturi, kas pasvītro tā moderno kaķa skatienu.

 

PIEEJAMS UN PLAŠS BAGĀŽAS NODALĪJUMS.

Bagāžas nodalījuma telpa ar zemo slieksni un plašu atvērumu ir kombinējama ar aizmugurējo 2/3-1/3 nolokāmo vienlaidu sēdekli, lai jums piedāvātu lielu tilpumu transportēšanai, kas ir modulējams atbilstoši jūsu vajadzībām. Divu līmeņu nodalījuma grīda augšējā pozīcijā ļauj ātri un viegli iekraut un izkraut priekšmetus. Apakšējā pozīcijā bagāžas nodalījuma tilpums ir vēl labāks. 

 

PLATLEŅĶA SKATS.

Jaunā krosovera PEUGEOT 2008 jumta lūka ar lielo ailas platumu nodrošina salonā daudz gaismas. To var baudīt visi pasažieri līdz pat aizmugurējām vietām.

 

 

PLAŠI IETILPĪGS.

Aizmugurējā daļā ir maksimāli palielināta ietilpība, lai piedāvātu komforta un plašuma priekšrocības visiem jūsu pasažieriem, neaizmirstot par daudziem glabāšanas nodalījumiem, kas pārdomāti izvietoti salonā. Visbeidzot jūs varat baudīt kvalitatīvu skaņas izolāciju, kas salīdzināma ar ceļa izolāciju.

 

AUGSTĀKĀ LĪMEŅA SĒDEKĻA KOMFORTS.

Iesēdieties jaunā krosovera PEUGEOT 2008 aptverošajos sēdekļos ar dinamiskas formas virsmu. Priekšējā daļā tie var būt arī apsildāmi, ar masāžas funkciju un elektriski regulējami.

 

 

IEVĒROJAMS IZNĀCIENS.

Jaunā krosovera PEUGEOT 2008 plecīgā aizmugurējā daļa ar spīdīgi melno caurvijošo joslu ir paaugstināta ar spoileri un hromētām dubultajām caurulēm, kas lieliski noslēdz tā līniju. Papildus aizmugurējām zīmola identitātes LED gaismām, 3 nagu forma, kas ir izgaismota gan dienā, gan naktī, pastiprina tā tehnoloģisko raksturu un redzamību.

 

VADĪTĀJA VIETA
PAPLAŠINĀTA PIEREDZE*

*Paplašināta pieredze.
Bagātiniet savu pieredzi ar jauno PEUGEOT i-Cockpit® 3D vadītāja vietu, kas apveltīta ar intuitīvu ergonomiju, kompaktu stūri, kapacitatīvo 10’’HD skārienekrānu un konfigurējamu 3D mēraparātu paneli. Tas nodrošina brīvroku iedarbināšanu un durvju aizslēgšanu un atslēgšanu ar atslēgu kabatā, vienkārši pietuvojoties vai attālinoties no automašīnas. Jūs varat arī pielāgot savus maršrutus, izvēloties braukšanas režīmu. Braucot ar jauno krosoveru PEUGEOT e-2008, vadiet jūsu braukšanai elektrorežīmā paredzēto PEUGEOT i-Cockpit® 3D un optimāli uzlabojiet tā autonomiju ar reģeneratīvās bremzēšanas funkciju un arī ar speciālo informāciju, kas parādīta reāllaikā par vilces sistēmas darbību.  

 

 

UZLABOTA REAKCIJA

Lai veicinātu stūres reakcijas uzlabojumus, 3D digitālais mēraparātu panelis parāda vadītāja redzeslaukā visu braukšanai noderīgo informāciju, tādu kā navigācija un autovadīšanas palīgsistēmas.
Tas piedāvā divus hierarhijā sakārtotus un iestatāmus nolasīšanas līmeņus.
Tādi svarīgākie dati kā ātrums un drošības brīdinājumi tiek atainoti hologrammas veidā, lai ātrāk piesaistītu jūsu uzmanību.
 

 

ULTRA SAVIENOTS KROSOVERS

Ar 3D navigāciju, kas savienota ar TomTom® Traffic, jūs uzzināsiet satiksmes situāciju, sava maršruta laiku un riska zonas reāllaikā.
Saglabājiet savienojumu, dublējot skārienekrānā savas iecienītākās viedtālruņa lietojumprogrammas ar Mirror Screen funkciju.
Jūsu viedtālruņa uzlāde notiek, izmantojot indukciju uz tam paredzētas novietošanas zonas, kas atrodas jūsu tuvumā uz viduskonsoles, un pasažieru rīcībā, gan priekšā, gan aizmugurē, ir USB ligzdas.

 

FOCAL® SKAŅAS TĪRĪBA

Mūzika, ko mīlat, piepilda jaunā krosovera PEUGEOT 2008 telpu, ko ar lielu precizitāti atskaņo ekskluzīvā HiFi premium Focal® sistēma. 10 skaļruņi, no kuriem ir centrālā balss, 4 augsto toņu skaļruņi*, 4 basa skaļruņii un zemākais basa skaļrunis*, kas sadalīti salonā, jums piedāvā bagātīgu muzikālo ainavu, precīzu un dinamisku, lai pārsniegtu iebūvēta Hi-Fi robežas.


 

 

DZINĒJI
EXCITING CHOICE*

* Aizraujoša izvēle
Piedāvājiet sev brīvību izvēlēties dzinēju, kas jums ir vispiemērotākais: 

 • Ar elektrisko versiju jūs nodrošināt, ka braucat saskaņā ar savām vēlmēm, tai skaitā arī ierobežotas satiksmes zonās.
 • Ar iekšdedzes dzinēju jūs izvēlaties no jaudīgajiem un efektīvajiem Euro 6 dīzeļdzinējiem vai benzīna dzinējiem, kuriem visiem ir uzstādīta Stop&Start funkcija.

 

BRAUKŠANA ELEKTROREŽĪMĀ

Jaunais krosovers PEUGEOT e-2008, kas ir gan ļoti daudzpusīgs, gan vadāms pilsētā, vienlaikus būdams spēcīgs un drošs uz ceļa, ir aprīkots ar 100 kW (136 zs) elektromotoru.

Šis dzinējs piedāvā tūlītēju paātrinājumu ar tūlītēju 260 Nm griezes momentu.

Pie jaunā krosovera PEUGEOT e-2008 stūres jūs izbaudīsiet mīkstas, dinamiskas un klusas autovadīšanas prieku.

PURETECH: VEIKTSPĒJA UN EFEKTIVITĀTE

Jaunajam kompaktajam krosoveram PEUGEOT 2008 ir uzstādīti jaunākās Euro 6 paaudzes PureTech benzīna dzinēji, kas piedāvā patēriņa ietaupījumu, augstākā līmeņa vadāmību un veiktspēju.

Ir pieejami 4 benzīna dzinēji:

 • 1,2 l PureTech 100 S&S M6
 • 1,2 l PureTech 130 S&S M6
 • 1,2 l PureTech 130 S&S EAT8
 • 1,2 l PureTech 155 S&S EAT8

BLUE HDi: EKSKLUZĪVA TEHNOLOĢIJA

Jaunajam kompaktajam krosoveram PEUGEOT 2008 piedāvātie Euro 6 dīzeļdzinēji ir aprīkoti ar ekskluzīvo „BlueHDi“ tehnoloģiju, kas ļauj apvienot augstu veiktspēju un ierobežotu izmešu daudzumu. 

Ir pieejami 2 dīzeļdzinēji:

 • 1,5 l BlueHDi 100 S&S M6
 • 1,5 l BlueHDi 130 S&S EAT8

EAT8: PIEDZĪVOJIET VIENMĒRĪBU

Jaunā automātiskā pārnesumkārba EAT8, būdama tikpat vienkārša kā manuālā, piedāvā ātru un plūdenu pārnesumu pārslēgšanu, izmantojot  elektrisko pārnesumu maiņas vadību “Shift and Park by wire” un pārslēgus pie stūres. Būdama kompaktāka un apvienota ar „Stop&Start“ tehnoloģiju, tā piedāvā optimizētu patēriņu un veiktspēju.

 

MANUĀLĀ PĀRNESUMKĀRBA M6

Jaunais kompaktais krosovers PEUGEOT 2008 var būt aprīkots ar 6 pakāpju pārnesumkārbu M6:

 • 1,2 l PureTech 100 S&S M6
 • 1,2 l PureTech 130 S&S M6
 • 1,5 l BlueHDi 100 S&S M6

 

TEHNOLOĢIJA
FUTURE-PROOF SUV*

* Jaunākās paaudzes krosovers.
Lai palielinātu jūsu drošību, palīdzētu jums manevrējot un labāk saprast un prognozēt vidi un ceļa apstākļus, jaunais krosovers PEUGEOT 2008 ir aprīkots ar daudzām tehnoloģiskām iekārtām, un tam ir uzstādītas zīmola jaunākās paaudzes autovadīšanas palīgsistēmas.

 

NOVĒRTĒJIET DAĻĒJI AUTONOMU AUTOVADĪŠANU

Jaunais kompaktais krosovers PEUGEOT 2008 ir aprīkots ar tādām zīmola jaunākās paaudzes tehnoloģijām kā PEUGEOT Drive Assist Plus, kas nodrošina autovadīšanu daļēji autonomā veidā. Ar sistēmu pozicionēšanai ceļā un adaptīvo kruīza kontroli ar Stop & Goi funkciju ir iespējams automātiski pielāgot automašīnas ātrumu priekšā braucošajai automašīnai, saglabājot drošu atstatumu

PAPLAŠINIET SAVU DARBĪBAS LAUKU.

Jūs varat pielāgot sava jaunā krosovera PEUGEOT 2008 saķeres spējas ceļa apstākļiem, atlasot kādu no Advanced Grip Control piedāvātajiem 3 režīmiem: smiltis, dubļi vai sniegs. Jūs varat arī regulēt jūsu krosovera ātrumu stāvās nogāzēs, izmantojot funkciju ‘Hill Assist Descent Control’.


 

OPTIMĀLI UZLABOTA DROŠĪBA

Lai pastiprinātu drošību pie stūres, tehnoloģijas var jums palīdzēt:

 • Aklās zonas aktīvā uzraudzības sistēma
 • ‘Active Safety Brake’
 • ‘Distance Alert’
 • Aktīvā joslu un sānmalas šķērsošanas brīdinājuma sistēma
 • Tālo gaismu automātiskā pārslēgšana,
 • Ceļa zīmju atpazīšanas un ātruma ieteikuma sistēma utt.

IEŅEMIET VIETU

Padariet savus manevrus iebraukšanai un izbraukšanai no stāvvietas vieglākus, darbinot tehnoloģiju ‘Full Park Assist’, izmantojot pārnesumu sviru. Vadītājam neveicot nekādas darbības ar stūri vai pedāļiem, sistēma pārņem vadību pār pietiekamas stāvvietas noteikšanu, akcelerāciju un bremzēšanu, lai pilnībā palīdzētu novietot automašīnu stāvvietā paralēli vai perpendikulāri ietvei.

 

VADIET JAUNO PEUGEOT i-COCKPIT® 3D

Izbaudiet jaunā PEUGEOT i-Cockpit® 3D ergonomiju un estētiku.

Iepazīstieties ar visām iespējām, ko tas jums piedāvā savā iekšdedzes dzinēja vai elektromotora versijā:

 • Kompakta stūre
 • Kapacitatīvais 10’’ HD skārienekrāns
 • 3D digitālais konfigurējamais mēraparātu panelis, kas piedāvā divus hierarhijā sakārtotus un iestatāmus nolasīšanas līmeņus 
 • Zona jūsu viedtālruņa novietošanai un uzlādei ar indukciju
 • 3D navigācija ar TomTom® Traffic
 • Mirror screen
 • Specifiska informācija, kas saistīta ar jūsu braukšanu utt.

 

JAUNAIS 2008 AKSESUĀRI

Iepazīstieties ar aksesuāru katalogu un apskatiet papildu informāciju par Peugeot 2008.

Lai iegūtu informāciju par iespējamajiem aksesuāriem jūsu 2008, apmeklējiet tuvāko Peugeot pārstāvniecību.

APSKATĪT TUVĀK

 

Darbvirsmas versija