Iepazīstiet PEUGEOT 508 SW, augstas klases universāli ar pārsteidzošu dizainu, kas piedāvā lielas tūrisma automašīnas komfortu, SW plašumu, kupejas sportiskumu, augstākā līmeņa kvalitāti un tehnoloģiskos pakalpojumus ar saviem efektīvajiem DĪZEĻDZINĒJIEM, BENZĪNA DZINĒJIEM un UZLĀDĒJAMO HIBRĪDA DZINĒJU.

 

DIZAINS
RADIKĀLAIS UNIVERSĀLIS

Ar savu aso un muskuļoto stilu, nospriegotajām līnijām un izteiksmīgo radiatora režģi  PEUGEOT 508 SW demonstrē modernu eleganci, kas ir vienlaikus grezna un atlētiska. Aizmugurē hromētās dubultās izplūdes caurules akcentē tā sportisko garu un spīdīgi melnā josla atklāj jaunu 100 % LED gaismas signatūru ar vēl nepieredzētiem 3D efektiem. Iepazīstiet apdares un ekskluzīvo tipu, kas izstrādāts jaunajam PEUGEOT 508 SW HYBRID.
Peugeot 508 SW ieguva RedDot 2019 dizaina balvu pasažieru automobiļu kategorijā
RedDot dizaina balvas žūriju iespaidoja plašā universāļa 508 SW elegantais un dinamiskais izskats, kuru papildina mūsdienīgi tehniskie risinājumi.

 

JUMTA LŪKA

Jumta lūka ar lielu ailas platumu atklāj brīvu skatu un gaismu līdz pat aizmugurējām sēdvietām. Jumta apdarei pieskaņots aptumšošanas aizkars jūs pasargā no saules, kad kļūst pārāk svelmains vai lai radītu mājīgāku atmosfēru.

 

DURVIS BEZ RĀMJA

Bezrāmja durvju elegance ir neatņemama daļa no PEUGEOT 508 SW un pastiprina tā silueta slīpo pagarinājumu un pazeminājumu.


 

BAGĀŽAS NODALĪJUMS UN MODULARITĀTE

Lielas ietilpības bagāžas nodalījumā ir vieta ceļasomām un bagāžai, un tas piedāvā izcilu praktiskumu ar bagāžas nodalījuma sliedēm un bagāžas stiprinājuma tīklu augstu kravu nostiprināšanai. Ar savu zemo iekraušanas slieksni un īpaši plašo aizmugurējā pārsega atveri tas piedāvā lielu tilpumu ar iespaidīgu pieejamību.

PEUGEOT 508 SW var būt aprīkots arī ar motorizētu bagāžas nodalījuma brīvroku pārsegu, kas kopā ar ADML (Brīvroku atvēršanas un iedarbināšanas sistēma) ļauj atvērt bagāžas nodalījumu ar vienkāršu kājas kustību zem aizmugurējā bufera.

SALONA APDARE

Ieņemiet vietu PEUGEOT 508 SW modernajā un izsmalcinātajā pasaulē. Apvienojot dekoratīvos elementus un polsterējumu no dabiskiem un mūžīgiem materiāliem, ikviens var no jauna izveidot personīgo visumu, lai katrs brauciens kļūtu par īpašu brīdi.

 

ATJAUTĪGI NODALĪJUMI.

PEUGEOT 508 SW salonā ir izvietoti daudzi un atjautīgi nodalījumi. Priekšējā daļā jūs piepildāt durvju paneļus, elkoņbalstu un viduskonsoli. Priekšmeti ir aizsniedzami arī aizmugurējiem pasažieriem. Ar savu optimāli uzlaboto ietilpību un daudzajiem salona nodalījumiem PEUGEOT 508 SW piedāvā daudzus jaunus lietošanas veidus un iespējas salonā.
 

GAISMAS SIGNATŪRA

Lielākam vizuālajam komfortam un labākai drošībai zīmola gaismas signatūru veido Full LED „PEUGEOT Full LED Technology“ priekšējie lukturi ar automātisko pozīcijas korekcijas funkciju, priekšējie LED virzienrādītāji un statiskais pagriezienu apgaismojums. Aizmugurē PEUGEOT trīskāršo nagu formas 3D LED gaismu intensitāte tiek automātiski pielāgota atkarībā no apgaismojuma apstākļiem.

 

VADĪTĀJA VIETA
IESPAIDĪGAIS
PEUGEOT i-COCKPIT®

 

Pārvaldiet sapņotāja vadītāja vietu. Ar savu kompakto stūri, pielāgojamo digitālo plāksni acu augstumā un kapacitatīvo 10” HD skārienekrānu augstākās klases PEUGEOT 508 SW universāļa Peugeot i-Cockpit® jums piedāvā daudzreiz labāku ergonomiku un autovadīšanas sajūtas. Savā UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA versijā PEUGEOT i-Cockpit® mēraparātu panelis un skārienekrāns ietver pilnībā hibrīdam veltītu pasauli, kas īpaši ļauj aplūkot enerģijas (elektriskās un degvielas) patēriņa statistiku.

 

PASTĀVĪGA SAVIENOJAMĪBA

Lai saglabātu saikni ar pasauli un savienojumu ar automašīnu,  PEUGEOT 508 SW ir aprīkots ar viedtālruņa bezvadu uzlādes ierīci un Mirror Screen funkciju, kas ļauj dublēt jūsu saderīgās lietojumprogrammas 10’’ kapacitatīvajā skārienekrānā.

Ar balss atpazīšanas funkciju i un TomTom® pakalpojumiem, savienotā 3D navigācija jums reāllaikā norādīs uz visiem jūsu braukšanai svarīgajiem notikumiem.
 

SĒDEKĻA KOMFORTS

Iesēdieties automašīnā, lai izbaudītu aptverošo sēdekļu ar AGR marķējumu atbalstu, kas piedāvā pielāgotas un atmiņā saglabājamas sēdekļa garuma, slīpuma un jostasvietas atbalsta regulēšanas iespējas.

Papildu komfortam 508 SW piedāvā augstākās klases daudzpunktu masāžas sistēmu vadītāja un pasažieru sēdekļiem.
 

HiFi FOCAL® 

508 SW piedāvā augstas precizitātes akustisko sistēmu ar FOCAL® zīmi, kas ir ar savām patentētajām tehnoloģijām un unikālo un raksturīgo skaņu slavens franču līderis.

Šī sistēma ir aprīkota ar 10 skaļruņiem ar ekskluzīvo FOCAL® tehnoloģiju, kas piedāvā lielisku skaņas stabilitāti neatkarīgi no satura, un prieku par tīru un precīzu skaņu automašīnā.

 

 

DZINĒJI
INTENSĪVA AUTOVADĪŠANAS PIEREDZE

Augstākās klases universālis PEUGEOT 508 SW sola vienmērīgu braukšanu un izcilu noturību uz ceļa, ko pastiprina kontrolēta piekare. Efektīvie PureTech un BlueHDi €6 dzinēji un automātiskā pārnesumkārba EAT8 vairo jūsu prieku, lai pieredze pie stūres būtu arvien intensīvāka.

 

UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS: JAUNAS SAJŪTAS

Jaunais PEUGEOT 508 SW HYBRID ir aprīkots ar dzinēju, kas apvieno šādus elementus:

  • benzīna dzinējs PureTech 132 kW/180 zs
  • 80 kW/110 zs elektromotors
  • jaunā automātiskā, elektriskā pārnesumkārba e-EAT8

Maksimālā kombinētā jauda ir 165 kW/225 zs vilces nodrošināšanai. Izmešu daudzums ir no 30 g CO2 uz WLTP km. 11,8 kWh akumulatora baterija nodrošina 100 % elektriskā režīma autonomiju 52 km pēc WLTP.

PURETECH BENZĪNA DZINĒJI

1,6 l PureTech jaunākās paaudzes €uro6 benzīna dzinējam piemīt labāka vadāmība un attiecība starp veiktspēju un patēriņu. PEUGEOT 508 SW ir pieejami 2 benzīna dzinēji ar jauno automātisko pārnesumkārbu EAT8 un aprīkoti ar „Stop & Start“ tehnoloģiju:

  • dzinējs 1,6 l PureTech 180 S&S EAT8
  • dzinējs 1,6 l PureTech 225 S&S EAT8

BLUE HDI DĪZEĻDZINĒJI

PEUGEOT 508 SW var būt aprīkots ar zīmola jaunākās paaudzes €6 BlueHDi dzinējiem, kas aprīkoti ar ekskluzīvu dīzeļdegvielas pretpiesārņojuma un tirgū efektīvāko patēriņa optimizācijas sistēmu.

  • dzinējs 1,6 l BlueHDi 130 S&S EAT8
  • dzinējs 2,0 l BlueHDi 160 S&S EAT8
  • dzinējs 2,0 l BlueHDi 180 S&S EAT8

AUTOMĀTISKĀ PĀRNESUMKĀRBA EAT8

Jaunā automātiskā pārnesumkārba EAT8 piedāvā ātru un plūdenu pārnesumu pārslēgšanu, izmantojot jauno elektrisko pārnesumu maiņas vadību “Shift and Park by wire” un pārslēgus pie stūres. Būdama kompaktāka un apvienota ar „Stop&Start“ tehnoloģiju, tā piedāvā optimizētu patēriņu un veiktspēju.

 


TEHNOLOĢIJA
DROŠĪBA UN AUTOVADĪŠANAS PALĪGSISTĒMAS

PEUGEOT 508 SW ir aprīkots ar daudzām tehnoloģiskām iekārtām, un tam ir uzstādītas zīmola jaunākās paaudzes autovadīšanas palīgsistēmas, lai palielinātu jūsu drošību, palīdzētu jums manevrējot un labāk saprast un prognozēt vidi un ceļa apstākļus.

 

PAPLAŠINĀTA REALITĀTE

Optimāli drošai autovadīšanai sistēmas „Night Vision“ infrasarkanā kamera naktīs vai kad redzamība ir samazināta, ļauj konstatēt gājējus vai dzīvniekus automašīnas priekšā, aiz priekšējo lukturu staru kūļa. Jūsu redzeslaukā digitālajā mēraparātu panelī kopā ar brīdinājuma signālu tad parādās attēls.

 

PACK DRIVE ASSIST PLUS

Ar aprīkojuma paketi „Pack Drive Assist Plus“ vadiet savu PEUGEOT 508 SW daļēji autonomā veidā. Ar priekšējā vējstikla vidusdaļā iestrādāto radaru un kameru, kas atrodas vējstikla augšējā daļā, adaptīvā kruīza kontrole ar „Stop & Go“ funkciju ļauj automātiski pielāgot automašīnas ātrumu priekšā braucošajai automašīnai, lai saglabātu nemainīgu atstatumu. Tā ir savienota ar sistēmu automašīnas saglabāšanai satiksmes joslā, kas uztur vadītāja izvēlēto automašīnas pozīciju.

PACK SAFETY

Ar aprīkojuma paketi „Pack Safety“ autovadīšanas palīgsistēmas jums palīdz, lai brauciens noritētu pilnīgā mierā. Tā ietver automātisko avārijas bremzēšanas sistēmu „Active Safety Brake“ ar sadursmes riska brīdinājuma sistēmu „Distance Alert“, aktīvo joslu un sānmalas šķērsošanas brīdinājuma sistēmu un ātruma ierobežojuma zīmju atpazīšanas un ieteikumu sistēmu.

Aprīkojuma pakete „Pack Safety Plus“ piedāvā uzlabotu drošību, ietverot aklās zonas aktīvo uzraudzības sistēmu, vadītāja uzmanības brīdinājuma sistēmu, tālo gaismu automātisko pārslēgšanas sistēmu un paplašinātā ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu, lai labāk paredzētu ceļu.

FULL PARK ASSIST

FULL PARK ASSIST tehnoloģija piedāvā palīdzību, veicot manevrus automašīnas novietošanai stāvvietā starp divām automašīnai paralēli ietvei un perpendikulāri ietvei pilnībā automātiski. Vadītājs iedarbina funkciju uz pārnesumu sviras un, neveicot nekādas darbības ar stūri vai pedāļiem, sistēma pārņem kontroli pār pietiekami lielas stāvvietas noteikšanu, akcelerāciju un bremzēšanu. Sistēma atvieglo arī izbraukšanu no stāvvietas.

 

JAUNAIS 508 SW AKSESUĀRI

Iepazīstieties ar aksesuāru katalogu un apskatiet papildu informāciju par Peugeot 508 SW.

Lai iegūtu informāciju par iespējamajiem aksesuāriem jūsu 508 SW, apmeklējiet tuvāko Peugeot pārstāvniecību.

APSKATĪT TUVĀK

 

Darbvirsmas versija