Garlaicība pilnīgi noteikti nav daļa no PEUGEOT DNS, jo autonoms nenozīmē monotons un enerģijas pāreja neizdzēsīs 120 gadus no autobūves vēstures, tādēļ PEUGEOT atklāj e-LEGEND KONCEPCIJU.
#UNBORINGTHEFUTURE

 

AUTONOMAIS MANIFESTS

PEUGEOT e-LEGEND KONCEPCIJA nav tikai tehnoloģisks manifests. Tas ir PEUGEOT zīmola redzējums, kas aktīvi veras uz priekšu optimistiskā un ārkārtīgi pievilcīgā nākotnē. PEUGEOT zīmolam elektrisks un autonoms ir sinonīmi ar vēl spēcīgākām izjūtām, un garlaicība pilnīgi noteikti nav daļa no PEUGEOT zīmola DNS.

 

NEIEGROŽOTS GT

Visa projekta laikā PEUGEOT stila komandu vadīja vēlme piedāvāt bagātīgu un aizraujošu estētisko un tehnoloģisko pieredzi kompaktā kupejas modelī. Tas ir šī plašuma un proporciju reālisms, kas padara PEUGEOT e-LEGEND KONCEPCIJU tik dinamisku un ļauj ietvert PEUGEOT zīmola ambīcijas ar tik daudz mūsdienīguma un enerģijas.

 

AIZRAUJOŠA PIEREDZE

Viens vienīgs mērķis: justies labi savā automašīnā, lai kāda piedziņa to darbina, tik ērti, kā jūs gribētu justies savās mājās. Smalks augsto tehnoloģiju komponenšu un izsmalcinātu materiālu salīdzinājums.

 

AUTONOMAIS MANIFESTS

Ar PEUGEOT e-LEGEND KONCEPCIJU PEUGEOT zīmola mērķis ir padziļināt un padarīt asāku 100 % autonoma, elektriska un savienota automobiļa sniegto pieredzi.

 

IETAUPIET LAIKU

Atsaucīgajam i-COCKPIT® ir pievienotas vēl vairāk funkcijas, lai lietotājiem piedāvātu īpaši pielāgotu, aizraujošu autovadīšanas pieredzi katrā no 4 pieejamajiem režīmiem. Mūsdienās mēs pastāvīgi tiekam pārlieku stimulēti, tādēļ kāds brīdis pašiem sev droši vien ir viena no visdārgākajām precēm, kāda pieejama. Automātiskā vadība mums sniedz šo laiku sev un rada jaunu pieredzi, ar ko dalīties mūsu automobiļos.

 

ČETRI BRAUKŠANAS REŽĪMI

Atkarībā no ceļu satiksmes veida vai vadītāja garastāvokļa PEUGEOT e-LEGEND KONCEPCIJA piedāvā četrus braukšanas režīmus.

 

DIVI AUTOMĀTISKĀS VADĪBAS REŽĪMI

SOFT (Mierīgs): digitālo virsmu un informācijas maisījums ir samazināts līdz galīgam minimumam;

SHARP (Straujš): maksimāls savienojums ar jūsu digitālo aktivitāti (sociālie tikli, dienasgrāmata utt.); iespējama automobiļa dinamiskā rakstīšana.

 

DIVI MANUĀLIE REŽĪMI

LEGEND (Leģenda): „kreisēšanas“ režīms ar atgādinājumu par 504 kupejas trim ciparnīcām un digitāli apstrādātu koku, kas redzams dažādos ekrānos.

BOOST (Pastiprinājums): dinamiska un stimulējoša autovadīšana ar jaudīgo elektromotoru.
Saplūšana ar ceļu, kas attēlots vienā lielā ekrānā.

Automātiskās vadības režīmā PEUGEOT e-LEGEND KONCEPCIJA salona konfigurācija pielāgojas, izmantojot „drive-by-wire“ tehnoloģiju, stūre atbīdās zem akustiskās sistēmas, lai pilnībā atbrīvotu 49 collu ekrānu, priekšējie sēdekļi paceļas, sānu elkoņbalsti automātiski atlokās, atverot plašu glabāšanas nodalījumu un indukcijas uzlādes zonu viedtālruņiem, galvenās vadības ierīces joprojām ir pieejamas vadītāja sēdeklī iebūvētajā viduskonsolē.

Automobilī sēdošie var izbaudīt savas iecienītākās atpūtas nodarbes: spēlēt iebūvēto videospēļu konsoli vai skatīties filmu vai nu uz izliektā centrālā ekrāna, vai uz ekrāna katrā saulessargā.

 

100 % ELEKTRISKĀ PIEDZIŅA

PEUGEOT e-LEGEND KONCEPCIJA, būdama ideāli aprīkota ar zīmola enerģijas pārejas redzējumu, tiek darbināta ar 100 % elektrisko piedziņu. Izmantojot 100 kWh akumulatorus, dzinējs rada 800 Nm griezes momentu un 340 kW jaudu, kas sadalīta uz četriem dzenošajiem riteņiem. Šis veiktspējas līmenis ļauj ieskrieties no 0 līdz 100 km/h mazāk nekā 4 sekundēs un sasniegt maksimālo ātrumu 220 km/h. Tam ir 600 km diapazons pēc WLTP standarta, no kuriem 500 km ir pieejami jau pēc 25 minūtēm, izmantojot ātro uzlādi. PEUGEOT e-LEGEND KONCEPCIJA ir izveidojusi nulles tehnoloģisko ierobežojumu garu, piedāvājot indukcijas uzlādi.

 

AUDIO UN SAVIENOTĀ AIZRAUTĪBA

   


Sadarbībā ar mākslīgā intelekta tehnoloģiju līderi, uzņēmumu SOUNDHOUND Inc.®, PEUGEOT e-LEGEND KONCEPCIJA piedāvā ar balsi kontrolētu personīgo asistentu, kas pielāgots autonomajai braukšanai.

Pasakot tikai vienu teikumu, vadītājs var mainīt braukšanas režīmu, klausīties savu iecienītāko atskaņošanas sarkstu vai pat atvērt vai aizvērt automobiļa elektriskās durvis. Sistēma atbild digitalizētā Žila Vidāla (Gilles Vidal, PEUGEOT Dizaina nodaļas direktors) balsī un saprot 17 valodas! Mūsu ražotajiem automobiļiem pielāgota versija būs pieejama PEUGEOT zīmola produktu klāstā 2 gadu laikā.

 

PEUGEOT un FOCAL strādā kopā pie nākotnes klausīšanās pieredzes, sapludinot augstos standartus ar inovācijām, lai nodrošinātu unikālu skaņas baudījumu.
Neatkarīgi no atskaņotā skaņas avota FOCAL® akustiskā arhitektūra nodrošina optimālu ieraksta atskaņošanu. Kā vēstījums no iebūvēto skaņas sistēmu nākotnes PEUGEOT e-LEGEND KONCEPCIJĀ uzstādītā sistēma ir īpaši izstrādāta, lai piedāvātu divas jaunas audio funkcijas:

„kartēšana“, kas papildus citām funkcijām jums ļauj nosūtīt navigācijas paziņojumus tikai vadītājam, kamēr pārējie pasažieri klausās mūziku;

„zonēšana“, kas ļauj veikt pilnīgu satura pielāgošanu, tādējādi nodrošinot katram pasažierim savu skaņas burbuli, netraucējot pārējiem.

 

NEIEGROŽOTS GT

PEUGEOT e-LEGEND KONCEPCIJA uzsver zīmola DNS, salaulājot tā mantojumu ar modernākajām tehnoloģijām autobūves nozarē.

 

SPORTISKS, SENSUĀLS IZSKATS

PEUGEOT pierāda, ka hipertehnoloģisks automobilis var izskatīties pievilcīgs. Kupejas silueta izvēle automātiski vadāmam automobilim pastiprina braukšanas pieredzi, izmantojot ļoti modernus elementus un ļoti reālus un pragmatiskus izmērus un proporcijas. Jauno elektrisko platformu parādīšanās paver iespējas dizaineriem, novēršot iekšdedzes dzinēja tehniskos ierobežojumus.

Lai izveidotu tās tehnoloģisko koncepciju, PEUGEOT e-LEGEND KONCEPCIJAI iedvesma smelta no zīmola mantojuma. Mājiens uz šo mantojumu ir tā izklaides automobiļa, 504 kupejas, galveno stilistisko tēmu jauna interpretācija: modernizēts, sportisks, tēraudam līdzīgs un sensuāls siluets un pret aizmugurējo tiltu izliekta kabīne ar lieliem logiem.

 

Priekšējā daļā automobiļa izteiksmi var atpazīt pēc 3 nagu formas vizuālās signatūras un diviem dubultajiem moduļiem, kas atgādina 504 kupejas 4 priekšējos lukturus.
Tehniskā zona ir novietota zem priekšējiem lukturiem, un tajā atrodas visas autovadīšanas palīgsistēmas.
Priekšējās daļas kopums ir izvietots priekšējos spārnos, un to sadala alumīnija josla, izrādot cieņu hroma izskata nerūsējošā tērauda buferiem.

 

Aizmugurējā daļā simboliskajai PEUGEOT klāsta signatūrai arī ir 3 nagu forma, un tai ir ļoti tehnoloģiska apdare.
3. bremžu gaisma ir novietota aizmugurējā loga augšējā daļā visā tā platumā ar multireflektoru sistēmu, kas atstaro gaismu uz aizmugurējā loga.

 

Sānus veido trīs atšķirīgi slāņi, tostarp tehniskās platformas paplašinājums apakšējā daļā un daudz stikla, iedvesmojoties no PEUGEOT 504 Coupé modeļa metāla/stikla proporcijām. Šīs plašās stiklotās virsmas pārpludina PEUGEOT e-LEGEND KONCEPCIJAS pasažieru nodalījumu ar gaismu. Riteņu arku dizains rotaļājas ar negatīvo telpu, izliecot tās uz iekšpusi un pievienojot gaisa kanālus priekšējās arkās. Visu dizainu kopā satur metāla arkas, kas ietver sānu logus un akcentē aizmugurējā loga stikla šķautnes ielaidumu. Būdams redzams no ārpuses zem tā aizmugurējā ceturtdaļloga, ekrāns parāda lietotājam personalizētu sveiciena paziņojumu un uzlādes līmeni pirms došanās. Tas arī brīdina cilvēkus ārpus automobiļa, ka automobilis darbojas automātiskās vadības režīmā. Durvju atvēršanas skārienvadība ir diskrēti paslēpta sānu logā.

 

Virsbūve var lepoties ar ļoti gludu un smalku šampanieša krāsas pelēku apdari.
Atkarībā no ārējā apgaismojuma krāsu izmaiņas no hroma, kas atstaro visu apkārtni, līdz pulētas bronzas metāla apdarei.
Izmantotā procedūra ir tāda pati, kādu pielieto slavenāko smaržu zīmolu pudelēm.

 

Riteņus veido 19 collu diametra diski un MICHELIN® riepas masveida ražošanas izmēros.
Reālisms un uzticamība.

 

AUGSTI MATERIĀLU STANDARTI

Lai izveidotu gaišu, elegantu pasažieru nodalījumu, dizaineri izvēlas siltus materiālus, kompensējot augstās digitālās virsmas. Kontrasts pārsteidzīgajā steigā pretim visam digitālajam. Samts piedzīvo savu lielo atgriešanos! Atlasīts savā labākās kvalitātes veidā: gluds un ļoti patīkams uz tausti, zīda samts ir saprātīgi sajaukts ar raksturīgi moderno tehnisko auduma faktūru, kas piedāvā plašāku ražošanas iespēju klāstu. Tas ir digitāli austs un īpaši PEUGEOT e-LEGEND KONCEPCIJAI no spīdīga diega, kas atgādina samta krāsu. Šis materiāls ir izmantots arī PEUGEOT 3008 un 5008 modeļos.

Augšējās daļas un durvju sliekšņus no paldao koka ir veidojis mūsu partneris HERVET MANUFACTURIER®. Šis eksotiskais koks nāk no atjaunojamajiem mežiem un ļoti atgādina 1960. gadu mēbeles, kas tika izgatavotas no rožkoka vai melnkoka. Koka tumšais graudainums izceļ sēdekļu un grīdas tirkīza zilo pārklājumu. Šis modernais koka pielietojums atgādina PEUGEOT 3008, 5008 un 508 modeļu GT versiju infopaneļus.

 

AIZRAUJOŠA PIEREDZE

Viens vienīgs mērķis: justies labi automašīnā, lai kāda piedziņa to darbina, tik ērti, kā jūs gribētu justies mājās. Smalks augsto tehnoloģiju komponenšu un izsmalcinātu materiālu salīdzinājums.

 

AIZRAUJOŠAS, SILTAS EMOCIJAS

Pasažiera nodalījumā ir izplatītas divas galvenās digitālo materiālu tēmas (vai īstu materiālu digitālās interpretācijas): melnu un bronzas līniju tīkli vai skapju koka izskata „paneļu“ sērijas. Šīs tēmas ir attēlotas 16 dažādu izmēru ekrānos, tostarp 49 collu izliektā ekrānā zem skaņu sistēmas, kas pavērsts pret automobilī sēdošajiem, 29 collu ekrānos durvīs un 12 collu ekrānā katrā saulessargā. Digitālās virsmas ir rūpīgi izstrādātas, lai tas būtu nemanāmi integrētas un saplūstu ar pasažieru nodalījuma fonu. Viduskonsole nodrošina piekļuvi galvenajām autovadīšanas vadības ierīcēm ar grozāmo pārslēgu un 6 collu skārienekrānu. Pa kreisi no stūres digitālais tumblers piedāvā konteksta izvēlnes slēdžus, kuru var konfigurēt atbilstoši braukšanas režīmam.

 

H formas sēdekļu un vertikālo sēdekļu spilvenu dizainam iedvesma gūta no PEUGEOT 504 Coupé modeļa: svara ietaupījums, izmantojot iespējami kompaktāko izmēru, „komforta atbilstība“, kas apvieno komfortu un stimulējošu atbalstu, izmantojot putas ar atmiņas funkciju (gluži kā atbilstoši piegriezts kostīms). Galvas balsti ir šķērseniski, regulējami, un tos var pilnībā ielocīt sēdeklī. Atsaucīgais i-COCKPIT® izveidots uz i-COCKPIT® bāzes, kas raksturo PEUGEOT zīmola modeļus. To veido austiņas ar 3 ciparnīcu displeju acu augstumā un ārkārtīgi kompakta stūre.

 

Kā noslēgums, iegrimstot un individuāli pielāgojot salonu, automobili piepilda aromātiskā difuzora smarža.
EX-NIHILO® ir radījis divus aromātus īpaši PEUGEOT e-LEGEND KONCEPCIJAI.

 

GALERIJA

 

Darbvirsmas versija