Peugeot GT

GT apzīmē “Grand Touring” (no itāļu valodas – Gran Turismo) un tas ir termins, ar kuru apzīmē dinamisku un ekskluzīvo PEUGEOT klāsta augšgalu.

GT nosaukuma trīs galvenās īpašības ir šādas: jaudīgs, augstas veiktspējas dzinējs (205 zs benzīna dzinējiem, 180 zs dīzeļdzinēja modeļiem), īpaši uzlabota saķere ar ceļu, izmantojot pazeminātu piekari, un aprīkojuma komplekts “Driver Sport Pack”. Īsi sakot, tā ir spēcīgāka braukšanas prieka garantija.

 

Peugeot GTI

 


GTi ir atvasināts no GT un apzīmē “Grand Touring Injection”. To lieto, lai apzīmētu automašīnas, kurās apvienots sportisks dizains ar augstu veiktspēju. PEUGEOT gadījumā šis termins ir cieši saistīts ar zīmola vēsturi un, īpaši, ar leģendāro 205 GTi modeli.

30 gadus pēc šīs leģendas dzimšanas PEUGEOT tagad ir izvēlējies to interpretēt no jauna ar vēl radikālāku versiju. Ar savu veiklo, atsaucīgo un precīzi noregulēto vadības sniegumu 208 GTi ir vēl viens pierādījums tam, ka braukšanas prieks, sportiskums un efektivitāte jau sen ir neatdalāmi ieausti lauvas zīmola DNS kodā.

 

Peugeot R

R ir iniciālis, kas saistīts ar RCZ R, kas ir jaunā RCZ versija – Peugeot sportiskais kupejas modelis. Ar savu 270 zs dzinēju tas ir jaudīgākais modelis, kāds jebkad izgatavots zīmola vēsturē. Dizains, kas apveltīts ar neskaitāmām PEUGEOT Sport raksturīgajām iezīmēm, tādējādi uzsverot automašīnas sportisko garu, pauž tādas autovadīšanas pieredzes solījumu, kas apvieno pirmšķirīgu sniegumu ar tīru eleganci.

Iniciālis R parādās arī uz 308 R Concept modeļa sāniem, kas ir ļoti sportiska konceptautomašīna un kas sniedz vēl nebijušu braukšanas baudījumu.

 

DRIVER SPORT PACK
(Vadītāja sporta aprīkojuma pakete)

 


Aktivizējot “Driver Sport Pack” aprīkojuma komplektu ar pogu viduskonsolē, tas noteikti būs populārs sportiska un dinamiska braukšanas stila cienītāju vidū. Tas izmaina noteiktus automašīnas parametrus tā, lai sniegtu aizraujošas sajūtas, vadot automašīnu.

Stūres pastiprinātājs un akseleratora pedālis kļūst atsaucīgāks, un dzinēja skaņa tiek digitāli pastiprināta un kļūst sportiskāka. Vienlaikus mēraparātu paneļa displejs nomaina baltas krāsas apgaismojumu uz sarkanu un tagad ietver parametrus, kas saistīti ar automašīnas dinamisko darbību (pieejamā jauda, turbo spiediens, pieejamais griezes moments un garenvirziena un platuma akcelerācija) – un EAT6 pārnesumkārba nodrošina uzlabotu darbības ātrumu.

 

Darbvirsmas versija