Būdams galvenais spēlētājs katrā tehnoloģiskajā revolūcijā, PEUGEOT mierīgi tuvojas enerģijas pārejas revolūcijai ar šādu pārliecību: tehnoloģija vienmēr tiks veltīta braukšanas priekam. Uzlādējamā hibrīda tehnoloģija apvieno divus braukšanas enerģijas avotus: tā apvieno elektromotoru ar tā uzlādējamo akumulatoru un benzīna iekšdedzes dzinēju. Tādējādi jūs varat izmantot 100 % elektrobraukšanas priekšrocības (līdz pat 59 km WLTP autonomija, 69 km NEDC) īsos braucienos, un iekšdedzes dzinēju garos braucienos. PEUGEOT piedāvā uzlādējamu hibrīda automobiļu klāstu ar pilnīgi jauno 508, 508 SW un krosoveru 208 (pieejams ar 4 riteņu piedziņu).

508 HYBRID 508 SW HYBRID 3008 HYBRID

 

HIBRĪDA DZINĒJS
Elektromotora un benzīna dzinēja kombinācija

 

BENZĪNA IEKŠDEDZES DZINĒJS

1,6 l PureTech dzinējs ir pielāgots, proti, pievienojot starteri un maiņstrāvas ģeneratoru vai īpašu dzesēšanas virsmu. Tas sasniedz 180 zs HYBRID modelī un 200 zs HYBRID4 modelī.

 

JAUNĀ ELEKTRIFICĒTĀ AUTOMĀTISKĀ PĀRNESUMKĀRBA

PureTech dzinējs ir savienots ar jauno e-EAT8 (Electric Efficient Automatic Transmission (elektriskā efektīvā automātiskā transmisija – 8 pakāpju), kas ir speciāli paredzēta PEUGEOT PLUG-IN HYBRID dzinējiem. Ar pārnesumkārbu savienotais motors sasniedz 110 zs/80 kW uz priekšējās piekares.

 

OPTIMĀLA UN NEMANĀMA PĀREJA

Lai pārmaiņus izmantotu elektromotoru un iekšdedzes dzinēju, iekšdedzes dzinēja versijām griezes momenta pārveidotājs atstāj vietu slapjā tipa daudzdisku sajūgam. Visas šīs izmaiņas piedāvā griezes momenta pieaugumu par 60 Nm, lai panāktu ātrāku reaktivitāti.

 

ELEKTRIFICĒTA AIZMUGURĒJĀ PIEKARE

HYBRID4 versijai aizmugures daudzsviru piekare ir aprīkota ar 110 zs/80 kW elektromotoru, lai nodrošinātu 4 riteņu piedziņu. To ir izdevies iebūvēt, neietekmējot lietojamību.

 

AKUMULATORS
Autonomija līdz 59 km WLTP

Augstsprieguma akumulators ir litija jonu (300 V) tipa un atrodas zem aizmugurējiem sēdekļiem gan HYBRID, gan HYBRID4 (4 riteņu piedziņa) versijām. Akumulatora kapacitāte ir no 11,8 kW līdz 13,2 kWh. Šī kapacitāte nodrošina 100 % elektrobraukšanu līdz pat 59 kilometrus WLTP (69 kilometrus NEDC). Akumulatoram ir 8 gadu vai 160 000 km garantija 70 % no tā uzlādes kapacitātes.

Lai optimizētu CO2 patēriņu, cik labi vien iespējams, izvēlieties 100 % elektrobraukšanu saviem ikdienas pilsētas braucieniem. Braucieni tikai elektrorežīmā var sasniegt 135 km/h pirms iekšdedzes dzinēja ieslēgšanās.

UZZINIET VAIRĀK PAR WLTP

 

UZLĀDE
Ātri un vienkārši

Diskrēti uzstādītā uzlādes lūka atrodas uz automobiļa kreisās puses aizmugurējā spārna. Uzlādes sistēma viegli iekļaujas speciālā nodalījumā zem bagāžas nodalījuma grīdas.

  • mazāk nekā 7 stundās ar standarta kontaktligzdu (3,7 kW, 8 A uzlādes ierīce)
  • 4 stundas ar pastiprināto Green'up® tipa ligzdu (3,7 kW, 14 A 4 stundu laikā)
  • Mazāk nekā 1 stundā un 45 minūtēs, izmantojot Wallbox (7,4 kW, 32 A uzlādes ierīce pieejama kā izvēles iespēja).

Uz ceļa, mājās vai darbā – jūsu automobilim ir pieejams uzlādes risinājums. Ar mūsu Charge My Car pakalpojuma piedāvājumu jūs varat sagatavot savus braucienu viegli un veikt sava automobiļa uzlādi publiskajās uzlādes stacijās.

UZZINIET VAIRĀK PAR HIBRĪDA UZLĀDI

JAUNĀS FUNKCIJAS
No jauna izbaudītam priekam

JAUNĀ BREMŽU FUNKCIJA

Vadītājs var izvēlēties, vai aktivizēt jauno Brake funkciju, kas ļauj automobilim palēnināt gaitu, nespiežot bremžu pedāli. Kā motora bremze tā palīdz arī veikt akumulatora uzlādi, piemēram, braucot lejup. Drive režīmā ir tikai jāpastumj „Shift and Park by wire“ automātiskās pārnesumkārbas sviru uz aizmuguri, lai ieslēgtu Brake režīmu.

JAUNĀ e-SAVE FUNKCIJA

Elektrobraukšanas prieks, kad vien vēlaties, ir iespējams ar e-Save funkciju. Tā ļauj vadītājiem ietaupīt daļu elektroenerģijas, ko izmantot, kad vien vēlas sava brauciena laikā. Šo funkciju var, piemēram, izmantot, lai pietaupītu elektroenerģijas rezervi, paredzot ierobežotas satiksmes zonas.

Tā ir pieejama no tam paredzētas e-SAVE izvēlnes skārienekrānā, un jums ir tikai jāatlasa Zero Emission režīms uz braukšanas režīma pārslēga, lai aktivizētu 100 % elektrobraukšanu, kad vien jums tas nepieciešams.

 

PEUGEOT I-COCKPIT®
Elektrificējoša pieredze

Īpaši hibrīda automobilim paredzētais PEUGEOT i-Cockpit® ietver pieejamo braukšanas informāciju vadītāja redzeslaukā (braukšanas režīms, elektromērītāja līmenis un pieejamais elektriskais attālums, utt.). Tas joprojām ir pilnībā konfigurējams un pielāgojams.

Jaudas mērītājs, kas atrodas labajā pusē no digitālā mēraparātu paneļa, aizstāj tahometru. To veido 3 viegli atpazīstamas zonas:

  • ECO zona atbilst enerģiju optimizējošai braukšanas pieredzei;
  • POWER zona atbilst dinamiskākai braukšanas pieredzei, nodrošinot dinamisku veiktspēju;
  • CHARGE zona norāda vadītājam enerģijas reģenerācijas fāzes, kas ļauj veikt akumulatora uzlādi, galvenokārt, kad kāja ir noņemta no akseleratora.

Divi mērinstrumenti ir izvietoti abās mēraparātu paneļa pusēs: viens degvielai, otrs – elektroenerģijai. Pieejamā autonomija, kas izteikta km, arī ir norādīta zem katra mērītāja.

 

BAGĀTINĀTA BRAUKŠANAS PIEREDZE
Viegla un intuitīva ergonomika

Veicot uzlādi, digitālais mēraparātu panelis jums ļauj uzzināt atgūto elektrisko autonomiju, atgūto akumulatora uzlādes pakāpi, akumulatora uzlādes ātrumu, kā arī atlikušo uzlādes laiku pirms pilnīgas uzlādes.

Skārienekrānā arī ietverta īpaša hibrīda izvēlne. Tā nodrošina piekļuvi jaunai informācijai:

  • enerģijas plūsmas lapa, kas parāda hibrīda sistēmas darbības stāvokli;
  • uzlādes stacijas papildus degvielas stacijām POI sadaļā;
  • pilnīga elektrorežīma autonomija;
  • kopējā elektromotora + iekšdedzes dzinēja autonomija.

 

MYPEUGEOT® SAVIENOJAMĪBA

Saglabājiet savienojumu ar savu automobili

Maksimāli veiklai apstrādei MyPeugeot mobilās lietojumprogrammas saturs ir uzlabots. Tagad tas var aktivizēt attālināto uzlādi, zināt automobiļa uzlādes progresu un stāvokli, plānot iepriekšējo termisko sagatavošanu vai novērtēt degvielas patēriņu vai elektrības datus jebkurā laikā un jebkurā vietā.

 

Darbvirsmas versija