PEUGEOT I-COCKPIT®
Inovatīva vadītāja vietas koncepcija

Braukšanai ar PEUGEOT vienmēr ir bijusi aizraujoša pieredze. Šasijas un vadāmības jomā zīmola kompetence vairs nav jāpierāda. Braukšanas sajūtas dod enerģiju un priecē vadītāju. PEUGEOT sniegtā baudījuma meklējumi sniedzas pirms vairākiem gadiem, kad tika nopietni pārdomāta vadītāja vieta, lai piedāvātu vislabāko automobiļu pieredzi.
Šī pētījuma rezultātā radās inovatīva interjera dizaina koncepcija: PEUGEOT i-Cockpit®.
Visas Eiropā vai Ķīnā veiktās klientu aptaujas pierāda: braukšanai ar PEUGEOT i-Cockpit® ir pozitīva un stimulējoša pieredze. Tāpēc šī koncepcija ir kļuvusi par galveno neseno Lauvas zīmes jaunrades individuālo iezīmi.

 

SISTĒMA IETVER TURPMĀK MINĒTOS PAMATELEMENTUS.

 

Kompakta stūre

Kompakta stūre, kas piedāvā veiklāku manevrējamību un uzlabotu vadības sajūtu, pārvēršot braukšanu intuitīvā baudā. Ar rokām, kurām vairs nav jābūt tik plaši izvērstām, lai satvertu stūres ratu, kustības amplitūda manevru laikā ir mazāka, tādējādi ļaujot vadītājam labāk un straujāk reaģēt daudz brīvākā vadīšanas stāvoklī.
 

 

“Head-up” mēraparātu panelis acu augstumā

Mēraparātu panelis acu augstumā, kas parāda visu svarīgāko informāciju vadītāja acu priekšā. Vadītājam nav jānovēršas no ceļa, un viņš var pilnībā koncentrēties uz automašīnas vadīšanu. Kompakto stūres proporciju rezultātā iegūtā ergonomiskā pozīcija palielina vadītāja komfortu, samazinot nogurumu.
 

 

Liels skārienekrāns

Liels skārienekrāns, kas intuitīvi parāda visas komforta vadības ierīces (radio, gaisa kondicionētājs utt.) un piedāvā dabisku kontroli pār visu automašīnas informāciju un aprīkojumu.

 

 

Mūsu i-cockpit® modeļi

Jaunais Peugeot 208

Salonā atklājiet jauno jaunākās paaudzes Peugeot i-Cockpit® 3D. Izbaudiet ātru un intuitīvu braukšanu ar kompakto iebūvēto vadības stūres ratu, konfigurējamo 3D digitālo mērinstrumentu paneli, lielo 10 collu HD skārienekrānu un 7 klavieru tipa taustiņu ‘Toggles switches’. Lai iegūtu vēl modernāku izskatu, Jūs varat personalizēt savu salona vidi, izmantojot 8-krāsu hromatisko krāsu komplektu.

ATKLĀJIET NEW 208

Peugeot 308

Iekāpjot Peugeot 308, Peugeot i-Cockpit® un tā unikālais aprīkojums jums sola nebijušas braukšanas sajūtas. Tā kompaktais stūres rats nodrošina lielāku veiklību, augšējais mērinstrumentu panelis sniedz lielāku komfortu un ietilpīgais skārienekrāns - vairāk intuitivitātes.

ATKLĀJIET 308

Peugeot 508

Apsēdieties pie PEUGEOT i-Cockpit® vadības ierīcēm.

Ieņemiet veiklo un visu redzošo braukšanas pozīciju, izmantojot kompakto stūres ratu, konfigurējamo augšējo digitālo ekrānu un 10'' HD kapacitatīvo skārienekrānu. Izbaudiet sēdekļu komfortu, daudzpunktu masāžu un FOCAL® Hi-Fi skaņu, kas piedāvā “tīras un dzidras skaņas” baudījumu un jaunas braukšanas sajūtas.

ATKLĀJIET JAUNO 508

 

SUV Peugeot 2008

Bagātiniet savu pieredzi jaunā PEUGEOT i-Cockpit® 3D vadītāja vietas vadības ierīcēm ar intuitīvu ergonomiku ar kompaktu stūres ratu, ietilpīgo 10”HD skārienekrānu un konfigurējamo 3D digitālo mērinstrumentu paneli. Tas piedāvā brīvroku iedarbināšanu un durvju aizslēgšanu un atslēgšanu, atslēgām esot kabatā, vienkārši tuvojoties vai attālinoties no transportlīdzekļa. Varat arī personalizēt savus braucienus, izvēloties braukšanas režīmu.

Jaunajā SUV PEUGEOT e-2008 vadiet to ar PEUGEOT i-Cockpit® 3D, kas paredzēts jūsu elektriskajai braukšanai, un optimizējiet tā autonomiju, pateicoties reģeneratīvajai bremzēšanai, kā arī specifiskai reālā laikā parādītai informācijai par vilces ķēdes darbību.

ATKLĀJIET JAUNO 2008

Peugeot 3008

Atklājiet jaunāko PEUGEOT i-Cockpit® evolūciju un tās tehnoloģiskās inovācijas.

Stūre ir kompaktāka, un lielais 8" kapacitatīvais skārienekrāns ir kā planšetdators, kas ievietots paneļa centrā. Konfigurējams un pielāgojams augšējais 12,3” digitālais panelis acu augstumā parāda visu informāciju, kas nepieciešama braukšanai.

ATKLĀJIET SUV 3008

Peugeot 5008

Ļaujiet savām sajūtām runāt pašām par sevi, un izbaudiet unikālu braukšanas pieredzi uz 100% augsto tehnoloģiju PEUGEOT i-Cockpit® vadītāja vietā. Pateicoties augšējam mērinstrumentu panelim un 8”  kapacitatīvajam skārienekrānam, jūs varat piekļūt noderīgai informācijai, nenovēršot acis no ceļa.

ATKLĀJIET SUV 5008

Peugeot Rifter

Ar PEUGEOT i-Cockpit® atklājiet veiklāku un instinktīvāku vadīšanu, pateicoties kompaktajai stūrei, augšējam mērinstrumentu panelim un lielajam 8” skārienekrānam. Pārvaldiet savu braucienu uz ceļa, izmantojot privileģēto stāvokli un Advanced Grip Control uzlabotai saķeres vadībai.

ATKLĀJIET RIFTER

 

 

I-cockpit® profesionāļiem

Peugeot Partner

Acu skatienu uzreiz uztver jaunā Peugeot Partner borta panelis un tā Peugeot i-Cockpit®. Pateicoties kompaktajai stūrei ar dubultplakni, viss ir pa rokai, lai nodrošinātu lielāku koncentrēšanos un sniegtu dinamisku un intuitīvu braukšanu. Augšējais mērinstrumentu panelis vadītāja redzamības laukā ļauj nolasīt būtisku informāciju, nenolaižot acis no ceļa, lai nodrošinātu vēl lielāku drošību un komfortu. 8” kapacitatīvais skārienekrāns, kas atrodas paneļa centrā un ir orientēts uz vadītāju, nodrošina tiešu piekļuvi galvenajām funkcijām: radio, navigācija, transportlīdzekļa parametri, tālrunis…

 

Darbvirsmas versija