Viena no PEUGEOT galvenajām rūpēm, esot autoražotājam, ir tā saistības attiecībā uz vides saglabāšanu, kas mums pastāv līdzās braukšanas priekam. PEUGEOT inženieri un dizaineri ir atsaukušies šim izaicinājumam, nākot klajā ar veselu klāstu.

 

 


PureTech dzinēji

3 cilindru PureTech Peugeot benzīna dzinēji ir efektivitātes un modernāko tehnoloģiju esence. Šī saime ieguvusi gada dzinēja titulu 2015. gadā un 2016. gadā un ir uzstādīta visam Peugeot klāstam no 108 modeļa līdz 5008 modelim.

UZZINĀT VAIRĀK

 


BlueHDi dzinēji

Būdams efektīvāko tirgū pieejamo sistēmu radītājs attiecībā uz kaitīgo izmešu samazināšanu, Peugeot ir apliecinājis savas vadošās pozīcijas vides efektivitātes jomā. BlueHDi ir nosaukums, kas dots Peugeot Euro 6 dīzeļdzinējiem, kas apvieno augstu veiktspēju ar ierobežotu izmešu daudzumu.

 

 


EAT6 automātiskā pārnesumkārba

EAT6 pārnesumkārba ir 6 pakāpju automātiskā pārnesumkārba, kas nodrošina optimālu patēriņu un braukšanas izjūtas. Tā ir izstrādāta, lai krasi samazinātu oglekļa izmešus, vienlaikus piedāvājot augstas kvalitātes braukšanu.

UZZINĀT VAIRĀK

 


AT8 automātiskā pārnesumkārba

Jaunā automātiskā transmisija AT8 var samazināt degvielas patēriņu līdz 5 % salīdzinājumā ar EAT6, uzlabojot jaudu ar sistēmas “Stop & Start” paplašināšanu līdz 20 km/h un pāreju uz astoņiem pārnesumiem.

UZZINĀT VAIRĀK

 

STOP & START

Izmantojot mūsu jaunākās paaudzes benzīna dzinējus, e-HDi tehnoloģija ir pazīstama arī kā “Stop & Start” (paskaidre: automātiskā dzinēja apturēšanas un iedarbināšanas sistēma) sistēma. Būdama ideāli piemērota braukšanai pa pilsētu, “Stop & Start” funkcija automātiski aptur dzinēju, tiklīdz automašīna gaida, nekustīgi stāvam – piemēram, pie sarkanās gaismas vai sastopoties ar “Stop” zīmi. Tad, kad vadītājs ir gatavs turpināt ceļu, dzinējs viegli iedarbojas no jauna un uzreiz.

Tas ir izdevīgi visādos veidos: degvielas patēriņš tiek stingrāk kontrolēts (par -5 % mazāk nekā ar parasto automašīnu, braucot blīvā pilsētas satiksmē), CO2 izmešu daudzums tiek samazināts (nulle izmešu, kad dzinējs ir izslēgts) un gaidīšanas režīmā automašīna ir klusa. Īsumā HDi tehnoloģija Jums ļauj apvienot videi draudzīgu veiktspēju ar braukšanas prieku pilnā apjomā!
Un pilnīgai saderībai visos braukšanas režīmos “Stop & Start” var arī dezaktivēt.

 

EMP2 PLATFORMA

EMP2 platformai ir modulāra uzbūve un tā ir jauno PSA Group vidējās klases un augstākās klases modeļu klāsta dizaina un ražošanas centrā, kas īpaši nodrošina:

  • modulāru arhitektūru, lai atbilstu īpašajām galveno pasaules tirgu prasībām (4 un 5 durvju limuzīni, universāļi, miniveni, sedani, apvidus automobiļi, kabrioleti un kupejas);
  • dzinēju un pārnesumkārbu dažādība uz vienas platformas (4 cilindru, hibrīda, 4 riteņu piedziņa utt.);
  • vieglākas automašīnas un oglekļa izmešu samazinājums, vienlaikus uzlabojot stingrību, drošību un braukšanas prieku, pateicoties tādiem inovatīviem materiāliem kā tērauds, kompozītmateriāli, alumīnijs savienojumiem ar zemi un modernajiem procesiem (tādiem kā karstā štancēšana un lāzera metināšana);
  • inovatīvas tehnoloģiskās izvēles, uzlabojot stūrēšanas prieku, vadāmību, salona komfortu un drošību (kompozītmateriāla grīda, ultra zemas rites pretestības riepas utt.);
  • lielāka stila brīvība (lieli riteņi, garenbāzu dažādība, zems motora pārsegs un zema autovadīšanas pozīcija utt.).

EMP2 platforma tika ieviesta Peugeot 308 modelim 2013. gadā un tiek izmantota, lai ražotu jauno Peugeot apvidus automobili 3008 un 5008 un jauno Traveller un Expert modeli.

 

ELECTRIC

Vieglie komerctransportlīdzekļi, automašīnas, motorolleri un motocikli – līdz šim Peugeot ir vienīgais ražotājs, kas piedāvā pilnu pilnībā elektrisku transportlīdzekļu klāstu.

Kaut arī šīs automašīnas ir ārkārtīgi videi draudzīgas – nulle kaitīgo izmešu, nulle CO2 izmešu un ārkārtīgi zemas ekspluatācijas izmaksas – šie transportlīdzekļi arī nodrošina vairāk nekā tikai pienācīgo vadības un braukšanas baudījumu, saglabājot klusa transportlīdzekļa īpašības bez vibrācijām.

Šo automašīnu piedziņu nodrošina modernākie litija jonu akumulatori. Tie ir uzlādējami no mājas vai tam paredzēta strāvas avota un piedāvā ievērojamu akumulatora darbības laiku, vienlaikus padarot jaudu uzreiz pieejamu.

Partner Electric automašīna arī ir izstrādātas tā, lai atgūtu enerģiju, samazinot ātrumu vai bremzējot – nodrošinot Jums akumulatora darbības laiku 150 kilometriem (170 kilometriem Partner Electric modeļa gadījumā) plus “Stop & Start” – ievērojami vairāk, nekā Jums būs nepieciešams vidēji ikdienas braucieniem.

 

PATĒRIŅŠ LIETOŠANAS LAIKĀ

Lai nodrošinātu labāku informāciju saviem klientiem, “PSA Group” piedāvā saņemt piekļuvi neatkarīgiem un sertificētiem reālās pasaules degvielas patēriņa mērījumiem. Šī iniciatīva ir saistīta ar “NGO Transport & Environment” (paskaidre: Transport & Environment: Eiropas un specializētā vides asociācija ilgtspējīgai transportēšanas politikas attīstībai.) un “France Nature Environnement” (paskaidre: France Nature Environnement: Dabas un vides aizsardzības asociāciju Francijas federācija.). Kopā tās ir izveidojušas protokolu patēriņa noteikšanai reālos lietošanas apstākļos, ko apstiprinājis “Bureau Veritas” (paskaidre: Bureau Veritas: Globāls inspekcijas, sertifikācijas un laboratorijas testu birojs.).

Šo protokolu veido patēriņa mērījumi reālos satiksmes apstākļos, braucot 92,3 km pa dažādu veidu ceļiem: pilsētā, ārpus pilsētas un pa automaģistrāli. Izmērītās automašīnas pārvietojas pa atvērtiem ceļiem ar parastiem satiksmes apstākļiem. Tajos ir pasažieri, bagāža, gaisa kondicionētājs vai apsildes sistēma un ceļam ir reljefs (paskaidre: publicētās vērtības, kuras vienmēr ir jānošķir no ES apstiprinātā degvielas patēriņa, ir atkarīgas no šiem pieņēmumiem un nosacījumiem. Tādēļ tiem nav vispārēju vērtību. Mērījumu protokols ir pieejams “PSA Group” tīmekļa vietnē, www.groupe-psa.com.). Tādējādi “PSA Group” demonstrē savu caurskatāmību attiecībā pret klientiem. * Ļoti zema rites pretestība ** Ultra zema rites pretestība

 

Darbvirsmas versija