PEUGEOT Expert Combi piemīt viss, ko var piedāvāt pasažieriem, lai braucieni būtu droši un ērti. Ar tā modernajiem dzinējiem jūs varat apvienot braukšanas prieku un veiktspēju arī ikdienas dzīvē.

 

COMBI VISIEM DZĪVES GADĪJUMIEM

PEUGEOT Expret Combi, būdams spēcīgs un funkcionāls, ir pieejams 3 garuma versijās: Standard (4,95 m), Long (5,30 m) un pilnīgi jauna, tikai 4,60 m gara Compact versija. Rūpīgi izstrādātais PEUGEOT Expert Combi piedāvā vairākas sēdvietu konfigurācijas optimālam visu pasažieru komfortam. Compact versija, būdama unikāla savā segmentā, piedāvā optimālu telpu līdz pat 9 braucējiem.

Baudiet braucienus pilsētā viegli un ar garantētu piekļuvi autostāvvietām, pateicoties modeļa ierobežotajam 1,90 m augstumam. PEUGEOT Expert Combi modelis var būt aprīkots arī ar 50/50 stiklotām veramajām durvīm ar apsildāmiem logiem un vējstikla tīrītājiem. Bagāžas iekraušana bagāžas nodalījumā vēl nekad nav bijusi tik viegla!

 

 

MODULĀRĀKS LIELĀKAI ELASTĪBAI

   


PEUGEOT Expert Combi salonā vienkāršā piekļuve 3. rindas sēdekļiem ir patiešām ievērojama. Ar vadības ierīci sēdeklis atlokās atpakaļ un piedāvā plašu eju uz aizmugurējo vienlaidu sēdekli.

Ar pilnībā izņemamiem aizmugures sēdekļiem Peugeot Expert Combi ir pieejams daudzās konfigurācijās, tostarp:

  • ar divvietīgo pasažiera vienlaidu sēdekli;
  • individuālus sēdekļus pirmajā rindā un dalīto vienlaidu sēdekli otrajā rindā;
  • ar dalītu vienlaidu sēdekli otrajā rindā un viendaļīgu sēdekli trešajā rindā;
  • TEP (audums ar plastmasas pārklājumu) apdarināti sēdekļi uzlabotam un vieglāk kopjamam salonam.

 

JAUNAS PAAUDZES PLATFORMA LIELĀKAI EFEKTIVITĀTEI

PEUGEOT Expert Combi iepazīstina ar savu jauno platformu, kas pielāgota EMP2 modulārajai platformai. Apvienojot augsta līmeņa braukšanas komfortu, kvalitāti un efektivitāti, tas nodrošina optimālu komfortu visiem pasažieriem.
Braucot ar PEUGEOT Expert Combi, atklājiet izcilu vadāmību ar BlueHDi dzinējiem ar 95 līdz 180 zs un 400 Nm apvienojumā ar jauno EAT6 automātisko pārnesumkārbu.

Visbeidzot izmantojiet priekšrocības, ko sniedz segmentā zemākais degvielas patēriņš un izmešu daudzums, kā arī izmaksu efektīvo lietošanu ar 40 000 km/vai 2 gadu apkopes intervālu.

 

 

BLUEHDI DZINĒJI

Jaunie BlueHDi dzinēji piedāvā lielāku braukšanas komfortu, vienlaikus ievērojami optimizējot degvielas patēriņa un CO2 izmešu rādītājus.

BlueHDi 180 zs EAT6 ir īpaši jaudīgs kopā ar 6 pakāpju automātisko pārnesumkārbu, kas izmanto “Quickshift” tehnoloģiju. Jaunajiem BlueHDi dzinējiem patiesi tas viss piemīt ar ātrāku pārnesumu maiņu, izcilu vienmērību, fantastisku vadāmību un samazinātu CO₂ izmešu daudzumu!

Darbvirsmas versija