Atkal atklājiet PEUGEOT 308 SW kompakto universāli ar arvien pārliecinošu temperamentu, lai pie stūres iegūtu jaunu braukšanas pieredzi pie Peugeot i-Cockpit® digital.

 

DIZAINS
PURE DESIGN*

*Tīrs dizains
Ar jauno vertigo zilo krāsu un gludām, slaidajām un sportiskajām līnijām 5-durvju PEUGEOT 308 SW  jums sniedz iespēju izbaudīt vairāk.  
Tā milzīgie izmēri un ievērojami izliekumi ir īstens aicinājums uz jauniem piedzīvojumiem.
Ar jaudīgo priekšpusi, kuras centrā izvietota lauva, motora pārsegu ar asām līnijām un vertikālo rūtaino  radiatora režģi, izceļas no pirmā acu uzmetiena.

 

 

SPĒCĪGS RAKSTURS

Tā dizainu, spēcīgo izteiksmi un stilu eleganti apstiprina full LED gaismas, kas redzams dienā un naktī. Dinamiskajā buferī ir ietverti ritināmi LED pagrieziena rādītāji un LED miglas lukturi.

 

 

EMOCIJAS PĒC KATRA KILOMETRA

Izrādi jums piedāvā caur lielajām stiklotajām virsmām un iespaidīgo panorāmas tipa jumtu ar aptumšojošo aizkaru.

 

 

MODULĒJAMS ATBILSTOŠI VISĀM JŪSU VĒLMĒM.

Jūsu PEUGEOT 308 SW plašo viesmīlīgo salonu varēs pielāgot pēc vēlēšanās atbilstoši jūsu vaļaspriekiem un dzīves mirkļiem. Pateicoties salokāmajam "Magic Flat" sēdeklim, lielo  bagāžas nodalījumu var pārveidot, atklājot līdzenu grīdu un optimālu kravas tilpumu. Piekļuve tajā atvieglota, pateicoties zemajam kravas slieksnim.

 

RADĪT IESPAIDU

Visas PEUGEOT 308 SW detaļas ir iedvesmojošas. Atklājiet izmantotos materiālus un kvalitatīvo dizainu, kur rūpīgi atlasīti augstas kvalitātes apšuves un apdares materiāli.

 

 

BEZGALĪGI KOMFORTABLS.

Modernie un izsmalcinātie sākot ar materiālu izvēli un beidzot ar sēdekļa ērtībām, PEUGEOT 308 SW apņemošie sēdekļi priecēs jūsu pasažierus tieši tāpat kā jūs. Sportiskākā atmosfērā PEUGEOT 308 SW ir ietērpies augstas klases apšuvumā ar sarkanām šuvēm, kur stūres ratu rotā ģērēta āda un alumīnija apdare.

 

UNIKĀLS IZSKATS

No aizmugures to varēs atpazīt uzreiz, jo zīmola modernās trīs daļu gaismas no pirmā acu uzmetiena atgādina kaķa acis.

 

 

DZINĒJI

PURE EFFICIENCY*

* Izteikta  efektivitāteLai nodrošinātu augstu veiktspēju un izcilu brauciena vadāmību, PEUGEOT 308 SW kompaktais universāli var aprīkot ar zīmola jaunākās paaudzes PureTech vai BlueHDi benzīna dzinējiem. Atkarībā no dzinēja veida to var aprīkot arī ar BVM6 manuālo pārnesumkārbu vai EAT8 automātisko pārnesumkārbu, kas nodrošina ātru un plūstošu pārslēgšanos.

 

TEHNOLOĢIJA

PURE REFERENCE*

*Atsauce uz tehnoloģijām.
PEUGEOT 308 SW izmanto augsta līmeņa braukšanas palīglīdzekļus, piemēram, adaptīvo ātruma regulētāju, Active Safety Brake, sadursmes riska trauksmes signālu vai aktīvo neredzamās zonas uzraudzības sistēmu.
Garākos braucienos jūs varat izbaudīt modernāko aprīkojumu sniegtās iespējas: Noguruma detektors, ātruma ceļa zīmju un norāžu atpazīšana, automātiska tālo/tuvo gaismu pārslēgšana, aktīvs brīdinājums par līniju nejaušu šķērsošanu…
Automašīnas novietošana stāvvietā un izbraukšana no tās ir drošāka, pateicoties Visiopark 1 vai Park Assist

Darbvirsmas versija