e-208


 

Jaunais pilsētas auto PEUGEOT e-208 piedāvā dzīvīgumu un palielina braukšanas prieku, pateicoties tā 100 % elektriskajam dzinējam, un nepārprotami nodrošina piekļuvi jaunai mobilitātei.

 

DĀVANĀ PRIVĀTĀ UZLĀDES STACIJA

Kampaņas Enefit VOLT privātā uzlādes stacija ir elementāra, taču spēj samazināt elektriskā transportlīdzekļa uzlādes laiku līdz 4-8 stundām.
Uzlādes stacija Enefit Volt ABB Terra AC Wallbox 22 kW ir ierīce ar vislabāko cenas un kvalitātes attiecību, kas ir aprīkota ar ekrānu un tādējādi ļauj ērti kontrolēt ātrumu un uzlādes laiku. Ar labu savienojamību un gudru funkcionalitāti tā piedāvā visoptimālāko uzlādi gan šodien, gan nākotnē.
3 fāzu uzlādes stacija, līdz 32A. Komplektā ir arī iebūvēts uzlādes kabelis (5 m).
Elektromobiļa uzlāde mājās vai darbā ir ērts un pieņemams risinājums, kas lieliski un nepiespiesti iekļaujas ikdienas dzīvē.

testa brauciens

 

APMAKSĀTA PUBLISKĀS UZLĀDES KARTE UZ GADU

Apmaksāto ātrās publiskās uzlādes karti var izmantot visās e-mobi uzlādes stacijās, līdz tās 500 eiro kredīta apmēra beigām.
Apmaksāta publiskās uzlādes tīkla e-Mobi karte: derīga neierobežotu periodu līdz visa summa (500 eiro) ir iztērēta. Kartes depozīta apmērs 500 eiro tiek aprēķināts, pamatojoties uz vidējā patērētāja nobraukumu gadā (10 000 km) un uzlādes tīkla cenrādi.

VĒLOS PIEDĀVĀJUMU

 

PRIEKŠROCĪBAS
ELEKTRISKAIS DZINĒJS

 

362 km
Autonomija (WLTP)  

Braukšanas prieks

100 % elektriskā braukšana nodrošina jaunas sajūtas: 

 • Līgana braukšana bez grūdieniem
 • Acīmredzams paātrinājums, pateicoties tūlītējam dzinēja griezes momentam
 • Kluss motors
 • 0 g CO2 emisijas braukšanas fāzē
30 min.
Lai atgūtu 80% autonomijas  

Ekonomējiet

Ietaupiet, izmantojot:

 • Zemākas enerģētiskās izmaksas nekā degvielai
 • Zemas lietošanas izmaksas, pateicoties samazinātajai apkopei
 • ECO režīma izmantošana
0 gr
CO2 emisiju  

Vienkārša lietošana

Vienkāršojiet savu dzīvi ar ātru, intuitīvu uzlādi.

 

ATŠĶIRĪGS DIZAINS

Vilinošajā e-208 elektriskajā auto jums patiks viss. Tā izceļas ar ekskluzīvām tehnoloģijām un modernumu.

 

 

Atšķirīgs stils

Atšķirīgi ārējie elementi liecina par jauno PEUGEOT e-208 ar: "e" monogrammu un divkrāsu lauvu, radiatora resti korpusa krāsā, mirdzoši melnām riteņu arkām, 17 collu alumīnija diskiem ar dimanta mirdzuma ielaidumiem, kas uzlabo aerodinamiku.
 

 


ENERĢISKAIS PEUGEOT I-COCKPIT® 3D 

 Salonā izsmalcināta Alcantara©/Gris Gréval auduma apdare. Jaunais PEUGEOT e-208  ir saglabājis visu savu ietiepību Jūsu un pasažieru ērtībām.
Informācija par Jūsu braukšanu ir viegli pieejama 3D digitālajā mērinstrumentu panelī un projicēta hologrammas veidā vai skārienekrānā, lai koncentrētos braukšanas baudījumam:

 • Braukšanas režīms: Eco/ Normāls/ Sporta
 • Atlikusī autonomija
 • Specifiska informācijas tehnoloģiskā animācija, kas reālā laikā parāda piedziņas ķēdes darbību.

 

DZINĒJS 100 % ELEKTRISKS

Jauns elektriskais dzinējs

Motora jauda līdz 100 kW (136 zs) un griezes moments līdz 260 Nm ir pieejami no 0 km/h, kas garantē skaistas un spēcīgas sajūtas ceļā klusuma kokonā un komfortā.

Augstas veiktspējas akumulators

Jaunā e-CMP elektrificētā moduļu platforma tika izstrādāta, lai integrētu augstsprieguma lielas kapacitātes akumulatoru līdz 50kWh, saglabājot telpu salonā un bagāžas tilpumu. Akumulatora garantija ir 8 gadi, 160 000 km uz 70 % no tā uzlādes kapacitātes.

 

Braukšanas režīmi

Jaunais elektriskais pilsētas auto PEUGEOT e-208 piedāvā trīs braukšanas režīmus:

 • eko: autonomijas optimizācija, regulējot dažus parametrus,
 • normāls: optimāls komforts ikdienas lietošanai,
 • sports: prioritāte veiktspējai un sajūtām ar maksimālo jaudu un griezes momentu (paātrinājums no 0 līdz 100 km/h 8,1 sekundē).
   

Bremzēšanas režīmi

Pateicoties "Brake" režīmam, ir pieejami 2 motora bremžu līmeņi, kas ļauj akumulatoru uzlādēt pie palēninājuma:

 • Mērens, sajūtām, kas tuvas, lietojot iekšdedzes dzinēju auto,
 • Palielināts, lai palēninātu ātrumu, to regulējot ar gāzes pedāli.

 

 

UZLĀDE
VIENKĀRŠS UN ĀTRS

Lai pilnībā izbaudītu jaunā PEUGEOT e-208 340 km (WLTP) autonomiju, Jums ir pieejami vairāki uzlādes risinājumi.

Uzlādējiet mājās un darba vietā

E-208 uzlādējas no klasiskās mājas kontaktligzdas ar standarta kabeli, kas ietilpst automašīnas komplektācijā, vai ar pastiprināto spraudni, tādējādi samazinot uzlādes laiku līdz 16 stundām. 

Uzlādējiet e-208 ātrāk un drošāk, izmantojot mūsu Wall Box piedāvājumu: 11 kW Wallbox pilno uzlādi var samazināt līdz 5 stundām.  Mēs piedāvāsim risinājumu tā uzstādīšanai Jūsu mājās.

Uzlāde publiskos termināļos

Akumulatora termiskā regulēšana ļauj izmantot 100 kW lādētājus un sasniegt 80 % lādiņa 30 minūtēs

Minētā autonomija un elektriskā patēriņa rādītāji atbilst WLTP testēšanas procedūrai, uz kuras pamata no 2018. gada 1. septembra tiek veikts jaunu transportlīdzekļu tipa apstiprinājums.  Tie var atšķirties atkarībā no faktiskajiem izmantošanas apstākļiem un dažādiem faktoriem, piemēram: ātrums, termiskais komforts transportlīdzekļa salonā, braukšanas stils un ārējā temperatūra. Uzlādes laiks ir īpaši atkarīgs no transportlīdzeklī iebūvētās uzlādes ierīces, uzlādes kabeļa un izmantotās uzlādes stacijas veida un jaudas. Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai iegūtu papildu informāciju. Lai iegūtu vairāk informācijas  

WLTP

Darbvirsmas versija