e-2008


Iepazīstiet jauno kompakto elektrisko krosoveru PEUGEOT e-2008 un tā piedāvātās priekšrocības.
Izbaudiet pilnīga elektrorežīma negaidītās sajūtas un izpētiet daudzās jaunās e-mobilitātes priekšrocības.

 

DĀVANĀ PRIVĀTĀ UZLĀDES STACIJA

Kampaņas Enefit VOLT privātā uzlādes stacija ir elementāra, taču spēj samazināt elektriskā transportlīdzekļa uzlādes laiku līdz 4-8 stundām.
Uzlādes stacija Enefit Volt ABB Terra AC Wallbox 22 kW ir ierīce ar vislabāko cenas un kvalitātes attiecību, kas ir aprīkota ar ekrānu un tādējādi ļauj ērti kontrolēt ātrumu un uzlādes laiku. Ar labu savienojamību un gudru funkcionalitāti tā piedāvā visoptimālāko uzlādi gan šodien, gan nākotnē.
3 fāzu uzlādes stacija, līdz 32A. Komplektā ir arī iebūvēts uzlādes kabelis (5 m).
Elektromobiļa uzlāde mājās vai darbā ir ērts un pieņemams risinājums, kas lieliski un nepiespiesti iekļaujas ikdienas dzīvē.

 

APMAKSĀTA PUBLISKĀS UZLĀDES KARTE UZ GADU

Apmaksāto ātrās publiskās uzlādes karti var izmantot visās e-mobi uzlādes stacijās, līdz tās 500 eiro kredīta apmēra beigām.
Apmaksāta publiskās uzlādes tīkla e-Mobi karte: derīga neierobežotu periodu līdz visa summa (500 eiro) ir iztērēta. Kartes depozīta apmērs 500 eiro tiek aprēķināts, pamatojoties uz vidējā patērētāja nobraukumu gadā (10 000 km) un uzlādes tīkla cenrādi.

testa brauciens

 

PRIEKŠROCĪBAS

 

345 kilometri
autonomijas (WLTP)  

AUTOVADĪŠANAS PRIEKS

Jaunas sajūtas 100 % elektrorežīmā:

 • 320 km WLTP autonomija
 • Vienmērīga braukšana bez raustīšanās, samazināta vibrācija
 • Tūlītējs paātrinājums, ar tūlītējo griezes momentu
 • Pārvietošanās brīvība, pat ierobežotās zonās.
 • Klusa darbība
30 minūtes,
lai atgūtu 80 % autonomijas  

IETAUPĪJUMI

Daudzi ieguvumi lietošanā:

 • zemākas enerģijas izmaksas nekā degvielai,
 • zemas lietošanas izmaksas ar samazinātu apkopi,
 • ‘ECO’ režīma izmantošana, kas ļauj optimāli uzlabot akumulatora autonomiju.
0 gramu
CO2, kas izmesti braucot  

VIENKĀRŠĪBA UN JAUNA MOBILITĀTE

Jums paredzētās funkcijas:

 • vienkārša un intuitīva uzlāde.

 

DIZAINS

Jaunā krosovera PEUGEOT e-2008 skulpturālais siluets ir līdzīgs iekšdedzes modeļu siluetam un piedāvā pilnībā saglabāta tilpuma salonu un bagāžas nodalījumu.

 

Dihroiskā lauva ar zaļo un zilo atspīdumu, kas rotā radiatora režģi virsbūves krāsā ar horizontālajiem rotājumiem, kā arī monogramma „e“, kas piestiprināta uz priekšējiem spārniem un aizvirtņa, ir elektriskās versijas atšķirības zīmes. Iekšpusē salons ir izrotāts ar ekskluzīvu Alcantara© Gréval pelēko apdari ar zaļām un zilām nošuvēm.

 

 

JŪSU ELEKTROBRAUKŠANAI PAREDZĒTAIS i-COCKPIT® 3D

Ar savu kompakto stūri, kapacitatīvo 10’’HD skārienekrānu un konfigurējamo 3D digitālo mēraparātu paneli jaunā kompaktā elektriskā krosovera PEUGEOT e-2008 autovadītāja vieta piedāvā intuitīvu ergonomiku. Turklāt, lai varētu piekļūt vadītāja tiešā redzeslaukā, svarīgākā informācija par jūsu elektrobraukšanu arī ir pieejama 3D digitālajā mēraparātu panelī:

 • Braukšanas režīms: Eco/ Normal/ Sport
 • Enerģijas izlietojuma rādījums, izmantojot jaudas mērītāju: CHARGE, ECO, POWER
 • Autonomijas līmenis un atšķirīgi akumulatora uzlādes parametru iestatījumi
 • Grafiskā animācija, kas reāllaikā attēlo spēka piedziņas bloka darbību.

 

TEHNOLOĢIJA
100 % ELEKTRISKS

ELEKTROMOTORS

Dzinējs ar 100 kW jaudu (136 zs) piedāvā tūlītēju paātrinājumu ar tūlītējo 260 Nm griezes momentu, kā arī elastīgas, dinamiskas un klusas autovadīšanas prieku.

AUGSTAS KAPACITĀTES AKUMULATORS

Jaunais kompaktais elektriskais krosovers PEUGEOT e-2008 ietver augstsprieguma akumulatoru ar lielu 50 kWh jaudu, kas novietots atjautīgā veidā, lai saglabātu vietu salonā un bagāžas nodalījuma tilpumu. Tas piedāvā 320 km WLTP autonomiju bez CO2 izmešiem braucot. Akumulatoram ir 8 gadu vai 160 000 km garantija 70 % no tās uzlādes kapacitātes.

 

VIENKĀRŠA DARBĪBA


Noskatieties 3D animāciju, lai iepazītos ar sava jaunā kompaktā elektriskā krosovera PEUGEOT e-2008 vienkāršo darbību un galvenajām priekšrocībām:

 • Vilces elektrosistēmas izvietojums
 • Darbība
 • Uzlāde
 • Braukšanas režīmi
 • Reģeneratīvā bremzēšana

Elektromobiļi

 

3 BRAUKŠANAS REŽĪMI

Tie ļauj pielāgot autovadīšanas parametrus vadītāja vēlmēm vai lietošanas apstākļiem:

 • Sport: režīms ‘Sport’ priekšroku dot sniegumam un sajūtām, ar jaudu un maksimālo griezes momentu var uzņemt ātrumu no 0 līdz 100 km/h tikai 8,5 sekundēs;
 • Normal: režīms ‘Normal’ ir piemērotākais režīms ikdienas lietošanai, nodrošinot maksimālu komfortu;
 • Eco: režīms ‘Eco’ ļauj optimāli uzlabot akumulatora autonomiju.

2 BREMZĒŠANAS REŽĪMI

Autovadīšanu vieglāku padara arī vieglā ‘Brake’ (motora bremze) režīma aktivizēšana, kas ļauj ierobežot darbības ar bremžu pedāli, vienlaikus veicot akumulatora uzlādi, samazinot ātrumu. 

Pieejami divi bremzēšanas režīmi:

 • mērenais, lai sajūtas būtu tuvu tām pašām, kādas ir, braucot ar iekšdedzes dzinēja automašīnu;
 • palielinātais ar akseleratora pedāli kontrolētam palēninājumam.

 

AUTONOMIJA UN UZLĀDE

Jaunā krosovera PEUGEOT e-2008 litija jonu akumulatora autonomija jums ļauj nobraukt līdz pat 320 km atbilstoši WLTP* (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures) apstiprinājuma protokolam. WLTP protokols lietotājiem sniedz precīzāku un reālāku pārskatu pār autonomijas vērtībām atbilstoši automobiļa reālajam izmantošanas veidam.

 

KĀDI FAKTORI IETEKMĒ AUTONOMIJU?

ĀTRUMS

Pie konstanta ātruma 130 km/h 100 % elektromobiļa autonomija ir jādala ar divi attiecībā uz WLTP apstiprināto autonomiju.

TEMPERATŪRA

Pavasarī un ziemā autonomija var atšķirties līdz pat 35 %. Jūsu automobiļa termiskā sagatavošana, kad tas ir pieslēgts, ir viens no efektīvākajiem paņēmieniem, kā palielināt autonomiju un samazināt apsildes vai gaisa kondicionētāja ietekmi.

BRAUKŠANAS STILS

Ekobraukšanas pielietošanai ir vēl lielāka ietekme ar elektromobili: elastīgā akcelerācija un reģeneratīvā bremzēšana ļauj ietaupīt līdz pat 15 % no autonomijas.

Lai pilnībā izmantotu jaunā krosovera PEUGEOT e-2008 320 km WLTP autonomiju, jums tiek piedāvāti vairāki uzlādes risinājumi.

 

UZLĀDE MĀJĀS UN DARBAVIETĀ

Ar standarta kabeli, kas piegādāts kopā ar automobili, jaunais kompaktais elektriskais krosovers PEUGEOT e-2008 veic uzlādi no parastas mājas kontaktligzdas vai no pastiprinātas kontaktligzdas, kas ļauj samazināt uzlādes laiku līdz 17 h.
Veiciet sava krosovera PEUGEOT e-2008 uzlādi ātrāk un pilnīgi droši,
izmantojot mūsu Wall box piedāvājumu:
pilna uzlāde var būt samazināta līdz 7 h 30 ar 7,4 kW Wallbox.
PEUGEOT ir izvēlējies par partneri ZEborne, lai izveidotu diagnostiku un piedāvātu pielāgotu risinājumu Wall Box termināļa uzstādīšanai jūsu mājās.
Wall Box uzstādīšanai jūsu mājās var palīdzēt valsts atbalsts nodokļu atlaides veidā vai izmantojot Advenir prēmiju.

 

UZLĀDE MĀJĀS UN DARBAVIETĀ

Akumulatora termoregulācija ļauj izmantot 100 kW uzlādes ierīces un veikt uzlādi par 80 % 30 minūtēs. Plašs tīkls ar vairāk nekā 185 000 publisko uzlādes staciju ir pieejams visā Eiropā.

Minētā autonomija un elektriskā patēriņa rādītāji atbilst WLTP testēšanas procedūrai, uz kuras pamata no 2018. gada 1. septembra tiek veikts jaunu transportlīdzekļu tipa apstiprinājums.  Tie var atšķirties atkarībā no faktiskajiem izmantošanas apstākļiem un dažādiem faktoriem, piemēram: ātrums, termiskais komforts transportlīdzekļa salonā, braukšanas stils un ārējā temperatūra. Uzlādes laiks ir īpaši atkarīgs no transportlīdzeklī iebūvētās uzlādes ierīces, uzlādes kabeļa un izmantotās uzlādes stacijas veida un jaudas. Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai iegūtu papildu informāciju. Lai iegūtu vairāk informācijas  

wltp

Darbvirsmas versija